Меню
  • Автовикуп корейських машин
  • Автовикуп корейських машин - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп корейських машин

Автовикуп корейських машин - Фото №6Автовикуп корейських машин - Фото №7Автовикуп корейських машин - Фото №8Автовикуп корейських машин - Фото №9Автовикуп корейських машин - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Якщо порівнювати корейські автомобілі, то вони все ще поступаються японським, американським і європейським, але при цьому їх купують охоче, ніж китайські.  Машини, зібрані в Кореї, як правило, якісніше аналогів, зібраних в Китаї, але іноді поступаються іншим світовим виробникам за рівнем безпеки. Серед модельних рядів пропонованих корейськими виробниками автомобілів багато моделей з високим рівнем травмоопасності.  Це обумовлено помилками, допущеними при розробці їх конструкції. Тому, при попаданні в ДТП, такі авто травмує водія і пасажира переднього сидіння через велику деформацію кузова. Але навіть після попадання в ДТП корейські машини вдається продати лише через компанію, яка пропонує викуп авто в Києві.

Скупка авто корейського виробництва: перелік марок

  • Alpheon – не мають великої популярності в Україні, відповідно, попит на них настільки низький, що продати авто за ринковою вартістю вкрай важко.
  • Asia – ще один корейський виробник, який не зумів грамотно зайти на український ринок.
  • Daewoo – марка, що має найвищу популярність в Україні вже близько 20 років, за рахунок невисокої вартості запропонованих моделей.
  • Hyundai – автомобілі, що відрізняються високою якістю збірки.  Дана марка займає велику частку українського авторинку корейських машин.
  • KIA – авто даної марки стали популярні в Україні за рахунок широкого модельного ряду, що дозволяє підібрати оптимальний автомобіль по бюджету і технічним характеристикам.
  • SsangYong – даний виробник пропонує автомобілі з унікальним і сучасним зовнішнім виглядом, що дозволяє власникові такого транспорту виділитися на тлі інших.

Як швидко продати авто

Як правило, скупка авто компаніями, що пропонують автовикуп, виконується за зниженою на 10-15% вартості від реальної ринкової ціни.  Таку цінову політику пояснюють швидкістю викупу, так як угоду можна зробити протягом години. Для цього необхідно лише зв’язатися з менеджером компанії або відправити заявку на автовикуп онлайн, приклавши кілька фотографій транспорту.  Якщо попередня оцінка вартості фахівцями влаштовує власника автомобіля, вони з’являться до нього додому протягом години, щоб викупити машину. Все, що необхідно власнику транспорту, так це підписати документи про його продаж і отримати гроші на руки.  Все інше співробітники компанії виконають самі.