Меню
  • Автовикуп ретрокарів
  • Автовикуп ретрокарів - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп ретрокарів

Автовикуп ретрокарів - Фото №6Автовикуп ретрокарів - Фото №7Автовикуп ретрокарів - Фото №8Автовикуп ретрокарів - Фото №9Автовикуп ретрокарів - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Ретро автомобілі доволі дорогі, а тому продати їх можна тільки колекціонерам. Отже, ймовірність швидкого продажу, на відміну від звичайних авто, практично виключена. Адже такі машини часто купують не для експлуатації на дорогах, а для виставок й автопробігів, що зовсім розходиться з інтересами пересічного автолюбителя. Однак, якщо гроші потрібні сьогодні, продати авто можна, скориставшись послугами компанії, що пропонує автовикуп. Але для початку слід розібратися, що таке ретрокари. Більшість помилково вважають, що це автомобілі, випущені понад 100 років тому. Насправді це не так, і ретро автомобілем вважаються навіть моделі, випущені до 1987 року. Щоб якось класифікувати їх, вони були розбиті по групах, в залежності від року випуску. Звісно, часто це і є головним критерієм, що визначає їх вартість.

Класифікація ретро автомобілів

  • Ветеран – всі автомобілі, випущені до 1919 року. З цього року зовнішнє оформлення транспорту стало відповідати іншим вимогам.
  • Вінтаж – охоплює період 1919-1930 рр. Серія доступних і надійних автомобілів, які не потребують щоденного обслуговування.
  • Поствінтаж – 1931-1945 рр. Остаточно сформувалася конструкція автомобіля в питаннях компонування силового агрегату, шасі та пасажирського салону.
  • Повоєнні – 1946-1960 рр. У цей період почалася масова автомобілізація. Легковий транспорт стає доступним.
  • Шістдесятники – 1961-1970 рр. Стрімкий розвиток технологій в автомобілебудуванні дозволяє наділяти транспорт додатковими опціями.
  • Сімдесятники – 1970-1987 рр. Відрізняються від сучасних машин стилем виконання та не досконалою електронікою.

Що має цінність в Україні

В Україні категорія “сімдесятників” не вважається ретро автомобілями. Однак в більшості країн світу машини, випущені до 1987, вже давно виведені з експлуатації, а тому мають деякі пріоритети в порівнянні з сучасними авто. Тому в Україні терміновий викуп авто, випущених в період 1970-1987 рр., пропонується за стандартними розцінками. А ось моделі, випущені до 1970 року, вже мають цінність. Але вітчизняні марки не потрапляють в цю категорію, адже їх як і раніше можна зустріти на дорогах. Це обумовлено тим, що вони випускалися у величезній кількості, та багато моделей ще залишилося в строю. А ось машини іноземного походження більш рідкісні, а тому цікавлять навіть колекціонерів.