Автовикуп вітчизняних автомобілів
Меню
  • Автовикуп вітчизняних автомобілів - Фото №2
  • Автовикуп вітчизняних автомобілів - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Автовикуп вітчизняних автомобілів

Автовикуп вітчизняних автомобілів - Фото №7Автовикуп вітчизняних автомобілів - Фото №8Автовикуп вітчизняних автомобілів - Фото №9Автовикуп вітчизняних автомобілів - Фото №10Автовикуп вітчизняних автомобілів - Фото №11 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

З появою на ринку автомобілів іноземного виробництва машини вітчизняних виробників перестали мати попит. Але попри те, що уживані авто втратили свою популярність, вони досі продаються і купуються. Найчастіше автомобіль виробництва СРСР з часом набридає, не підходить сім’ї, постійно ламається унаслідок великого пробігу або ж власник транспортного засобу просто хоче купити новішу модель. При цьому вигідна угода від продажу може стати проблемою. Люди перестали підтримувати вітчизняного виробника, схиляючись все частіше до купівлі хай і вживаного, але автомобіля іноземної марки. Вітчизняний автопром давно не розвивається і, на жаль, не може запропонувати споживачеві ті технічні характеристики, які мають машини з інших країн. Люди навіть при обмеженому бюджеті все частіше віддають перевагу іномаркам з наступних причин:

  • бажання мати автомобіль, що відповідає сучасним екологічним нормам;
  • постійно зростаючі потреби людини;
  • прагнення власників машин до автоматизації, безпеки і комфорту;
  • розвиток в країні ринку кредитування.

Причини продажу авто виробництва СРСР

Невисокий попит на вітчизняні автомобілі обумовлений застарілими технологіями безпеки і їх поганим технічним станом. Це є двома головними причинами, з яких власники прагнуть якнайшвидше розлучитися з такими транспортними засобами. Як не сумно, вихід з ладу механізмів вітчизняних машин і корозія металу, на відміну від іномарок, не примушують себе довго чекати. Для того, щоб надати автомобілю виробництва СРСР ринковому вигляду доведеться зробити серйозні вкладення в його відновлення і ремонт. Відсутність інтересу з боку покупця, який останнім часом віддає перевагу автомобілям іноземного виробництва, зробить продаж довгим і невигідним. Тому власники машин вітчизняного випуску частіше звертаються до сервісів автовикупу. Хоча попит на ці авто серед транспортних компаній теж невисокий. Це пояснюється невеликим заробітком з таких угод. Але добросовісні компанії, які оперативно і чесно допоможуть позбавитися від автомобіля виробництва СРСР, все ж існують.

Автовикуп допомагає розлучитися з вітчизняним автомобілем швидко і вигідно

Багато власників вітчизняних машин, які зробили свій вибір у бік іномарок, встигли оцінити автовикуп належним чином. Сервіс купує авто за справедливою ціною без необґрунтованих знижок і інших трюків заниження вартості. Продавець відразу ж отримує гроші після оцінки авто, не чекаючи його подальшого продажу. Погана якість складання, бідна базова комплектація, невідповідність нормам безпеки, ненадійність, поганий дизайн — ось, що штовхає людей у сучасному світі позбавлятися від автомобілів вітчизняного виробництва. Крім того, часто причиною звернення до сервісу автовикупу є ДТП, що сталося, після якого автомобіль виробництва СРСР втрачає свій товарний вид. У такому разі навіть ті невеликі переваги, які мають наші автомобілі, зводяться нанівець. Складно буде довести покупцеві, що машина має хорошу прохідність і не вимоглива до якості бензину. А невисоку вартість запчастин при відновленні такого авто доведеться перевірити самостійно.Автовикуп вітчизняних автомобілів - Фото №21Позвонить сейчас