Меню
  • Базар або автовикуп — що вигідніше
  • Базар або автовикуп — що вигідніше - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Базар або автовикуп — що вигідніше

Базар або автовикуп — що вигідніше - Фото №6Базар або автовикуп — що вигідніше - Фото №7Базар або автовикуп — що вигідніше - Фото №8Базар або автовикуп — що вигідніше - Фото №9Базар або автовикуп — що вигідніше - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Існує безліч способів, якими можна швидко, вигідно та без зайвої тяганини продати автомобіль. Проблема в тому, що все це — різні способи. Найчастіше автолюбителі роблять вибір між базаром й автовикупом, оскільки обидві ці процедури досить популярні та легко виконують поставлене завдання. Однак їх ефективність залежить від того, що саме потрібно власнику автомобіля.

Знайте: ідеальної схеми продажу транспортного засобу не існує. Все залежить від суб’єктивних цілей, які переслідує автовласник:

  • Якщо ви хочете швидко продати свою машину, то втратите в ціні через необхідність сплати комісійних за послуги компаній, наприклад, по автовикупу в Києві й інших містах країни.
  • Чим більше коштів ви плануєте отримати за реалізацію автомобіля, наближаючись до 100% ринкової вартості, тим більше часу вам доведеться витратити. А з огляду на деякі сторонні чинники, процес продажу може не тільки затягнутися, але й стати нервово витратним, складним.

Плюси та мінуси автобазару

Продаж автомобіля через авторинок вважається одним з найскладніших способів реалізації машини:

  • порядність покупців нерідко викликає сумніви;
  • даний процес дуже повільний і вимагає від продавця великої кількості часу й уваги;
  • абсолютно всі нюанси процедури лягають на плечі автовласника, що продає машину.

Однак у цього процесу є одна незаперечна перевага: автомобіль можна продати за ринковою ціною. При цьому автовласникові не потрібно платити ніяких комісій.

Переваги та недоліки автовикупу

Автовикуп автомобіля вважається одним з кращих способів реалізації авто, але його слабка сторона — фінансова. Власникам транспортних засобів не потрібно платити зайвого, будь-які нюанси й особливості процедури компанія бере на себе, а оплата утримується з ринкової вартості авто.

Деякі великі фірми, що спеціалізуються на автовикупі в Києві, пропонують клієнтам онлайн-оцінку автомобіля. Це дозволяє автовласникові відразу дізнатися, на яку суму він може розраховувати. Таким чином можна звернутися відразу до кількох компаній і вирішити, послуги якої з них влаштовують вас найбільше.

Продавцю достатньо укласти з компанією контракт, погодитися на реалізацію авто та практично відразу отримати гроші за успішний продаж. Фінальна сума продажу машини може бути занижена як на 5, так і на 15%. Різниця не свідчить про шахрайство з боку фірми, просто якщо компанія молода, її послуги зазвичай коштують дорожче.