Меню
  • Що робити, якщо на заправці залили бензин замість дизеля?
  • Що робити, якщо на заправці залили бензин замість дизеля? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Що робити, якщо на заправці залили бензин замість дизеля?

Що робити, якщо на заправці залили бензин замість дизеля? - Фото №6Що робити, якщо на заправці залили бензин замість дизеля? - Фото №7Що робити, якщо на заправці залили бензин замість дизеля? - Фото №8Що робити, якщо на заправці залили бензин замість дизеля? - Фото №9Що робити, якщо на заправці залили бензин замість дизеля? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Заправка дизельних авто бензином – не рідкість.  В основному це відбувається в період, коли водій змінює машину.  Якщо раніше мотор працював на бензині, то за звичкою легко помилитися.  Головне – вчасно виявити помилку.

Що робити, якщо на заправці залили бензин замість дизеля?  Все залежить від часу виявлення помилки. Якщо схаменутися відразу і не заводити двигун, то все обійдеться викликом евакуатора.  Це необхідно, щоб відвезти машину на СТО і злити бензин. Авто не постраждає, а витрати на усунення недоліку будуть мінімальні. Після виконання дій досить залити дизель для продовження маршруту.

Що робити, якщо пізно виявлена ​​помилка?

Якщо бензином наповнений порожній дизельний бак, і водій почав рух, то машина багато не проїде.  Всього кілька кілометрів, і авто затихне. Такий результат подій можна вважати сприятливим, тому що власник машини витрачається на:

  •  послуги евакуатора;
  •  промивку паливного бака;
  •  заміну фільтру.

Гірше, коли в баку залишається солярка, і вона змішується з бензином.  При русі утворюється небезпечна для двигуна суміш. Потужність авто буде падати, а мотор – гуркотіти.  При цьому зросте температура двигуна. Але власники думають, що причина криється в неякісному паливі і їдуть далі.  В результаті збільшується знос мотора, він може просто вийти з ладу. При перших ознаках нестабільної роботи двигуна рекомендується зупинитися і відправити машину в сервіс.

Як продати машину не на ходу?

Непомічена вчасно помилка може привести до поломки двигуна.  Якщо власник машини не бачить сенсу займатися ремонтом, то транспортний засіб можна продати.  Оптимальний варіант – автовикуп. Його плюс укладений в швидкості угоди. Послуги викупу авто в Києві надає компанія Express Vykup.  Можливе придбання тих машин, які потребують ремонту. При цьому не потрібно чекати клієнтів, а гроші виплачуються відразу після підписання договору.