Меню
  • Чи реально вигідно продати авто за допомогою Автовикуп
  • Чи реально вигідно продати авто за допомогою Автовикуп - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Чи реально вигідно продати авто за допомогою Автовикуп

Чи реально вигідно продати авто за допомогою Автовикуп - Фото №6Чи реально вигідно продати авто за допомогою Автовикуп - Фото №7Чи реально вигідно продати авто за допомогою Автовикуп - Фото №8Чи реально вигідно продати авто за допомогою Автовикуп - Фото №9Чи реально вигідно продати авто за допомогою Автовикуп - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Згідно зі статистикою, співвідношення продажу нових машин і старих становить приблизно 1 до 7. Це говорить про те, що на ринку старих авто висока конкуренція, а тому продати свою стару машину за хороші гроші проблематично, особливо якщо у неї є технічні та візуальні ушкодження. Якщо старий автомобіль продається з метою купити новий, то можна скористатися послугою автосалону, що пропонує викуп старої машини за умови покупки нової. На жаль, не всі автосалони пропонують таку послугу, та не завжди стара машина оцінюється справедливо. Тому набагато вигідніше скористатися послугою автовикупу в спеціалізованій компанії, а до отриманої за стару машину суми додати гроші на новий автомобіль.

Чому багато хто вибирає автовикуп

Великою популярністю користується викуп авто в Києві, тому що вторинний ринок переповнений старими машинами. Пропозиція авто по його реальної ринкової вартості може обернутися тривалим очікуванням покупця. На це впливають такі чинники, як поширеність моделі в Україні та її технічний стан. Коли у покупця є з чого вибрати за практично однакову вартість, він віддає перевагу автомобілю з кращим технічним станом. Коли машина має явні пошкодження, покупець може і зовсім не з’явитися. А якщо знижувати ціну нижче ринкової вартості, раціональніше відразу звернутися в компанію, яка пропонує викуп авто, та вже через годину продати машину. Головна перевага таких компаній полягає в тому, що вони купують абсолютно будь-які автомобілі, незалежно від їх стану.

Наскільки вигідний автовикуп

Говорити про максимальну фінансову вигоду не доводиться, тому що, викуповуючи автомобіль, компанія повинна отримати з нього прибуток. Тому автовикуп можливий за ціною на 10-15% нижчою від ринкової вартості. Деякі великі компанії, за умови ідеального технічного стану автомобіля, можуть запропонувати ціну на 5% нижче