Меню
  • Чи варто продавати авто взимку?
  • Чи варто продавати авто взимку? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Чи варто продавати авто взимку?

Чи варто продавати авто взимку? - Фото №6Чи варто продавати авто взимку? - Фото №7Чи варто продавати авто взимку? - Фото №8Чи варто продавати авто взимку? - Фото №9Чи варто продавати авто взимку? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Попит на автомобілі безпосередньо залежить від пори року.  Це пов’язано з різними критеріями, будь то зниження купівельної спроможності, старт акцій в автосалонах.  Зима – найбільш несприятливий період. Навряд чи у вас вийде швидко продати машину, ще й без поступки в ціні.

З чим пов’язано зниження попиту на авто в зимовий період?

  • По-перше, в кінці осені і до ранньої весни багато хто ставить машини в гараж.  Навіщо купувати автомобіль в холоди, якщо він кілька місяців не буде експлуатуватися?
  • По-друге, багато новачків не ризикують сідати за кермо в зиму.  Вони побоюються ожеледиці, снігових заметів і заносів.
  • По-третє, в грудні – лютому закінчується звітний рік у автодилерів, і вони виставляють моделі з великими знижками.  Це знижує інтерес до вторинного ринку.

З огляду на зазначені вище критерії, варто дочекатися весняно-літнього періоду.  У цей час активність покупців зростає. Автомобілісти шукають транспортний засіб для поїздок на дачу, на відпочинок.  Новачки вже не побоюються складнощів водіння, які виникають в зимовий період.

Що робити, якщо потрібно терміново продати авто?

Якщо терміново необхідно продати машину взимку, скористайтеся послугою Автовикуп.  Її переваги в тому, що ви отримаєте гроші після оцінки транспортного засобу і укладення договору.  Не потрібно чекати, коли машина буде продана реальному покупцю. У цьому вкладений основний плюс звернення до компанії Express Vykup.

Ви можете використовувати і другий варіант – продавати машину самостійно.  Не виключено, що через низьку кількість покупців доведеться йти на невигідну угоду.  Наприклад, сильно знижувати ціну для швидкого продажу.

Якщо не хочете ризикувати і чекати, то зв’яжіться з менеджерами Express Vykup.  Вони пояснять, на яких умовах здійснюється викуп авто в Києві. Якщо все влаштує, то ви отримаєте гроші в короткі терміни.