Меню
  • Чи варто продавати автомобіль на авторинку
  • Чи варто продавати автомобіль на авторинку - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Чи варто продавати автомобіль на авторинку

Чи варто продавати автомобіль на авторинку - Фото №6Чи варто продавати автомобіль на авторинку - Фото №7Чи варто продавати автомобіль на авторинку - Фото №8Чи варто продавати автомобіль на авторинку - Фото №9Чи варто продавати автомобіль на авторинку - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Ринок старих автомобілів щорічно збільшується. Це обумовлено тим, що з кожним роком купується все більше і більше нових машин. Старі ж продаються на ринку або віддаються на розборку, в залежності від їх стану. Щоб швидко продати транспортний засіб в Києві, багато хто користується послугами компаній, що пропонують автовикуп. За умовами такої покупки, власник автомобіля отримує за нього суму, що на 10-15% нижче ринкової, але угода проходить в день подачі заявки. Зниження вартості влаштовує не всіх, а тому деякі спочатку намагаються продати свій автомобіль на ринку. І тільки якщо не вдається його продати на авторинку, розглядається автовикуп в Києві. Тоді виникає питання в доцільності втрати часу й отриманні тих самих грошей, що і при автовикупі. Щоб зрозуміти, чи варто продавати машину на ринку, або простіше відразу звернутися в компанію по автовикупу, розглянемо детально обидва варіанти.

Умови продажу на ринку

Основна проблема продажу особистого транспорту на ринку полягає у високій конкуренції. Пропозиція перевищує попит, а тому у автомобілів старше 15 років просто немає шансів знайти свого покупця за її реальну ринкову вартість. Покупець вибере краще авто в ціновій категорії, адже якщо автомобіль проїхав пару сотень тисяч кілометрів, підтримувати його в ідеальному технічному стані не просто. Машини, яким від 3 до 5 років, менш конкурентні, тому що, згідно зі статистикою, автомобіль намагаються продати вже після п’ятирічної експлуатації, коли з’являються перші серйозні технічні проблеми. Тому відносно новий автомобіль продати за реальною ринковою вартістю не складе проблем. В інших випадках рекомендується звертатися в компанії, що пропонують викуп авто в Києві, щоб заощадити власний час.

Умови автовикупу

Як і на ринку, чим новіше автомобіль та краще його технічний стан, тим ближче до реальної ринкової вартості буде запропонована сума. Деякі компанії при ідеальному технічному стані та популярності моделі готові зробити автовикуп, запропонувавши власнику транспортного засобу суму всього на 5% менше ринкової вартості. Але під таку процентну ставку потрапляють буквально одиниці. В основному автовикуп пропонується зі зниженням ринкової ціни на 10-15%, що може декого відлякати. Це обумовлено тим, що при продажу дорогої моделі авто, ці відсотки виливаються в досить значну суму. Тому власники дорогих іномарок до останнього шукають покупців на ринку. Але коли питання стосується часу, то організації, що пропонують автовикуп, просто незамінні. Вони гарантують викуп авто прямо в день звернення, та беруть всі турботи по переоформленню машини на свої плечі.