Меню
  • ru
  • uk


Автовыкуп за 15 минут!

Екологічні стандарти в Україні

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...

Стандарти Євро-5 і Євро-6 – наслідки для українців

Чим старший автомобіль, тим більше шкоди навколишньому середовищу він приносить . Згідно статистики, в Україні середній вік автомобілів – 20 років. Третя частина машин перейшла позначку в 30 років, половина – 10 – 20, і тільки 20% всіх авто служать своїм господарям не більше 10 років.

Євро 4 вже минуле, Євро 5 – поки що сьогодення

З січня 2016 року в нашій країні було прийнято стандарт Євро-5. Всі автомобілі, які проходять первинну реєстрацію, повинні обов’язково відповідати йому. Автомобілі, вироблені або ввезені на територію України до грудня 2015 року за стандартом Євро-4, ще буде можливо зареєструвати за старими правилами. Дозволено, також, тимчасово ввозити автомобілі за старим стандартом, без реєстрації та перевозити такі машини транзитом.

Євро-6 не за горами, близьке майбутнє? Так чи ні.

На території Європейського Союзу, екологічний стандарт Євро-6 почав діяти з 2015 року. У нас же депутати проголосували за внесення відповідних змін до законодавства про ввезення і реєстрацію на митну територію транспортних засобів. Перехід на Євро-6, поки що запланований на 2020 рік. Для стимуляції переходу на нові стандарти в майбутньому планується зниження акцизу на автомобілі Євро 5. Основним мотивом є поліпшення загальної екологічної ситуації в країні.

Відстрочення введення стандарту Євро-6, також дозволить наповнити державну казну додатковими 3 млрд. гривень від акцизного збору при ввезенні б/у автомобілів з Європи. Зараз же, в державі проводять активну боротьбу з ввезенням старих автомобілів з Євро-4. Достеменно невідомо, чим закінчитися це протистояння – час покаже.

Якщо ви стали на сторону прихильників захисту екології в нашій державі, то хорошим прикладом буде, при першій можливості, перехід на більш екологічні автомобілі. Швидко і за хорошою ціною продати свій автомобіль можна використовуючи автовикуп.