Меню
  • Коли введуть електронні права?
  • Коли введуть електронні права? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Коли введуть електронні права?

Коли введуть електронні права? - Фото №6Коли введуть електронні права? - Фото №7Коли введуть електронні права? - Фото №8Коли введуть електронні права? - Фото №9Коли введуть електронні права? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

23 жовтня 2019 року кабінетом міністрів України прийнято постанову про введення електронної версії водійського посвідчення і техпаспорта на транспортний засіб.  Додатково був підтриманий проект про впровадження віртуальних номерних знаків. Очікується, що електронні варіанти вступлять в силу в грудні 2019 року.

Нововведення пов’язане з тим, що за 9 місяців поточного року оштрафовано близько 160 000 водіїв.  Але, на думку уряду, залучення до відповідальності через забудькуватість громадян – абсолютно неправильне рішення.  Накладати санкції потрібно тільки при відсутності законних підстав для водіння. Саме тому запропонований альтернативний варіант документів, перегляд яких доступний в мобільному додатку «Дія».  Електронні права і техпаспорт матимуть таку ж юридичну силу, як і версії на паперовому носії.

Додаток «Дія» та його особливості

Мобільний додаток «Дія» представлено 27 вересня.  Воно розроблено в рамках реалізації проекту «Держава в смартфоні».  Основна мета його впровадження – можливість отримувати послуги онлайн.  Додаток і портал почнуть працювати через пару місяців, як тільки буде доповнений функціонал.  Ну а поки залишається чекати і возити з собою паперові версії документів.

Після запуску програми ви зможете оформляти техпаспорт і отримувати номерні знаки онлайн.  Це актуально при угодах з авто. Якщо захочете продати машину, то не обов’язково самостійно шукати клієнтів.  Ви можете скористатися послугою Автовикуп, звернувшись в компанію Express Vykup. Переваги співпраці укладені в наступному:

  •  швидкість здійснення угоди;
  •  прийнятні умови продажу;
  •  відсутність необхідності в пошуку покупців.

Викуп авто в Києві – оптимальний варіант, коли терміново потрібні гроші і немає часу чекати потенційних клієнтів.