ГБО – основні переваги та недоліки
Меню
 • ГБО – основні переваги та недоліки - Фото №2
 • ГБО – основні переваги та недоліки - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

ГБО – основні переваги та недоліки

ГБО – основні переваги та недоліки - Фото №7ГБО – основні переваги та недоліки - Фото №8ГБО – основні переваги та недоліки - Фото №9ГБО – основні переваги та недоліки - Фото №10ГБО – основні переваги та недоліки - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

ГБО – перевірений спосіб заощадити? Чи так це? Наскільки безпечна ця установка? Давайте, спробуємо розібратися.

Що таке ГБО?

ГБО (газобалонне обладнання) – додаткове обладнання, за допомогою якого можна зберігати і подавати в двигун внутрішнього згоряння газоподібне паливо. Іншими словами, за допомогою такого апгрейда автомобіль може працювати, як на газовому, так і на бензиновому паливі.

Мабуть, головною метою встановлення ГБО є економія. Адже сьогодні, на ринку, бензинове паливо дуже дороге. Порівнювати ціни на бензин і на газ марно, так як кожен автовласник знає істотну різницю у вартості палива.

Перед тим як обладнати свій автомобіль установкою ГБО потрібно врахувати всі плюси і мінуси. Ми постаралися зібрати максимум інформації від професіоналів. Тепер аналізуйте і приймайте рішення.

Отже, переваги переходу на «блакитне» паливо:

 1. Як було сказано раніше – це, звичайно ж, економія. Ціни на бензин і на газ варіюються, але все ж економія приблизно в 2 рази забезпечена;
 2. Є можливість використовувати два види палива поперемінно;
 3. Вдвічі збільшується пробіг машини без дозаправки (перехід з бензину на пропан здійснюється автоматично або вручну);
 4. Екологічність. Установки нового покоління відповідають міжнародним стандартам ЄВРО 4-6;
 5. Виключено виникнення детонації. Пропан – бутанова суміш має високе октанове число 102 – 108. Завдяки цьому мотор служить довше без ремонту.

Незважаючи на всі переваги установки ГБО, ряд мінусів не виключений:

 1. Установка ГБО займає корисний простір багажника, а якщо багажник невеликого розміру, будьте готові до того, що можливість його використання помітно зменшиться;
 2. Збільшується навантаження на клапани;
 3. Зниження потужності автомобіля, на жаль, теж не уникнути. Потужність падає всього на 5- 10%. Але якщо ви любитель швидкісної їзди, то вам варто задуматися;
 4. Кількість газових АЗС трохи менше, ніж АЗС, які спеціалізуються на бензиновому паливі. Тому передбачливість – це головна риса автомобіліста з установкою ГБО.

Тепер вам відомі основні плюси і мінуси ГБО. Але не слід забувати, що кожен випадок індивідуальний і існують дуже багато факторів, що впливають на ситуацію. Для більш докладної інформації вам слід порадитися з фахівцем. Бережіть себе та будьте уважними на дорозі!

 ГБО – основні переваги та недоліки - Фото №21Позвонить сейчас