Меню
  • Як безпечно їздити на авто в тумані?
  • Як безпечно їздити на авто в тумані? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як безпечно їздити на авто в тумані?

Як безпечно їздити на авто в тумані? - Фото №6Як безпечно їздити на авто в тумані? - Фото №7Як безпечно їздити на авто в тумані? - Фото №8Як безпечно їздити на авто в тумані? - Фото №9Як безпечно їздити на авто в тумані? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

У літні та осінні місяці автомобілістам часто доводиться їхати в тумані.  Такі пересування вкрай небезпечні через зниження огляду. Щоб мінімізувати ймовірність виникнення ДТП, необхідно дотримуватися простих правил.  Навіть якщо водій вважає себе асом, потрібно дотримуватися запобіжних заходів.

Основні дії під час туману:

  •  вирушати в дорогу в разі крайньої необхідності;
  •  перед поїздкою перевірити фари і використовувати їх за правилами;
  •  включити піч або кондиціонер, щоб уникнути запотівання скла зсередини;
  •  знизити швидкість до мінімуму і дотримуватися дистанції.

Що стосується першого пункту – не завжди його можна виконати.  Часом туман виникає раптово, коли водій вже в дорозі. Але і розсіятися він може так само швидко, як і з’явився.  Головне – не втрачати самовладання, знизити швидкість і включити фари. Передні протитуманні фари забезпечать просвіт, задні – дозволять побачити машину іншим учасникам руху.

Що не потрібно робити під час туману?

У густому тумані видимість прагне до нуля.  Не варто їхати на високій швидкості і наближатися до інших машин.  Дистанція – основа, яку потрібно взяти до уваги.

Категорично не рекомендується здійснювати обгін.  Особливо, коли мова йде про маневр з виїздом на зустрічну смугу.  В тумані попереду йде машина може з’явитися несподівано, що викличе розгубленість водія і спровокує аварію.

Не потрібно заїжджати на стоянку.  За умови густого туману можна не помітити припарковане авто (або кілька).  Незграбний маневр, і підсумком стане ДТП. Що стосується стану дорожнього покриття, в туман асфальт слизький і мокрий.  Зменшується зчеплення коліс з поверхнею, підвищується довжина гальмівного шляху. Машину може занести навіть на малій швидкості, а тому не можна різко стартувати і застосовувати екстрене гальмування.

Як продати машину після ДТП?

Не дотримавшись рекомендації, можна стати винуватцем аварії.  Якщо немає бажання займатися ремонтом, запропонована послуга Автовикуп.  Компанія Express Vykup викуповує машини, що побували в ДТП. Власник отримає гроші після підписання договору.  При цьому викуп авто в Києві здійснюється на вигідних для обох сторін умовах.