Меню
  • Як отримати права в Україні згідно з новими правилами?
  • Як отримати права в Україні згідно з новими правилами? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як отримати права в Україні згідно з новими правилами?

Як отримати права в Україні згідно з новими правилами? - Фото №6Як отримати права в Україні згідно з новими правилами? - Фото №7Як отримати права в Україні згідно з новими правилами? - Фото №8Як отримати права в Україні згідно з новими правилами? - Фото №9Як отримати права в Україні згідно з новими правилами? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

При відсутності посвідчення водія громадяни України не мають права сідати за кермо.  Невиконання вимог законодавства загрожує штрафними санкціями. Якщо ви хочете їздити по дорогах країни, то пройдіть курси і отримаєте водійське посвідчення.  З жовтня 2019 року в МВС прийнято зміни, що спрощують процедуру навчання і видачі прав.

Нововведення стосуються не тільки майбутніх водіїв, а й автошкіл.  Вони спрямовані на зниження адміністративного контролю при підготовці учасників дорожнього руху.  Додатково передбачено удосконалення процесу видачі та обміну водійського посвідчення. Як отримати права в Україні і чим керуватися при навчанні, зазначено нижче.

Процес отримання прав

Для отримання водійського посвідчення необхідно пройти чотири етапи.  Вони такі:

  • навчання в автошколі;
  • проходження огляду в медичній організації;
  • здача іспитів (теорії і практики);
  • отримання прав.

До вибору автошколи потрібно підійти відповідально.  Ви можете увійти до складу групи або (за новими правилами) проходити навчання в індивідуальному порядку.  В останньому випадку немає необхідності у відвідуванні занять. Але при цьому діє персональний графік, і вам необхідно дотримуватися робочих програм з вивчення правил дорожнього руху.

Не можна отримати права без довідки про проходження медичного огляду.  Що стосується іспитів – вони доступні в будь-якому територіальному центрі МВС без прив’язки до місця реєстрації.  Але практика здається там же, де і теорія. Успішні іспити – це гарантія видачі прав. Посвідчення водія видається через п’ять робочих днів.

Додаткові нововведення для майбутніх водіїв

Не важливо, що вас цікавить: як отримати категорію «А» в Україні або здати іспити на категорію «B».  Зміни стосуються всіх. Крім індивідуального порядку навчання та можливості складання іспиту в будь-якому центрі діють наступні нововведення:

  •  після закінчення автошколи свідоцтво в паперовому варіанті не видається.  Замість нього вносяться електронні дані в реєстр МВС;
  •  скорочений період дії свідоцтва про закінчення автошколи.  Терміни змінені з 10 до 2 років;
  •  передбачена можливість фото- і відеофіксації в ході складання іспитів.

Після отримання прав можна сісти за кермо машини, дозволеної по вашій категорії. Якщо з часом вирішите замінити транспортний засіб, скористайтеся послугою автовикуп.  Її надає компанія Express Vykup. Викуп авто в Києві здійснюється в короткі терміни, якщо вас влаштовують умови договору.