Меню
  • Як тюнінг впливає на ціни авто в Україні
  • Як тюнінг впливає на ціни авто в Україні - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як тюнінг впливає на ціни авто в Україні

Як тюнінг впливає на ціни авто в Україні - Фото №6Як тюнінг впливає на ціни авто в Україні - Фото №7Як тюнінг впливає на ціни авто в Україні - Фото №8Як тюнінг впливає на ціни авто в Україні - Фото №9Як тюнінг впливає на ціни авто в Україні - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

На українських дорогах переважна більшість автомобілів середнього класу. На жаль, вартість елітної машини далеко не кожному українцеві по кишені, а тому багато умільців тюнингуют моделі, що давно всім приїлися, змінюючи їх зовнішній вигляд і навіть технічні характеристики. В результаті тюнінга з’являються нові бампери й антикрила унікальній конструкції, а також безліч декоруючих кузов елементів, що надають екстер’єру машини оригінальності. Оскільки тюнінг виконується вручну, вартість автомобіля, що пройшов цей процес, зростає. Це обумовлено не тільки витратами часу, але і грошовими. Причому витрачати гроші доводиться не тільки на матеріали для тюнінга, а й на реєстрацію авто в відповідних органах. Це обумовлено тим, що після тюнінгу автомобіль вже не відповідає заводській конфігурації, зазначеній в технічному паспорті.

Вирішення питань з ДАІ

Якщо після тюнінгу характеристики та зовнішній вигляд автомобіля змінилися й не відповідають даним, зазначеним у технічному паспорті, експлуатація цього транспортного засобу, який не має дозвільних документів, заборонена без реєстрації в ДАІ. Щоб її пройти, необхідно звернутися в лабораторію, що працює відповідно до системи “УкрСЕПРО”, де проводять випробування автомобіля. Після закінчення випробувань власнику видається висновок про те, що машина відповідає стандартам. Цей документ потрібен, щоб отримати дозвіл на експлуатацію машини. Надавши його в МРЕВ, власник автомобіля отримує на руки новий технічний паспорт, оскільки фактично його машина буде вважатися новою моделлю. Звичайно, вся ця процедура не безкоштовна, а з урахуванням витраченого часу, вирішивши продавати тюнінгований автомобіль, господар встановить ціну ще вище, щоб компенсувати фінансові та часові витрати.

Що буде, якщо не пройти реєстрацію

Не маючи нового технічного паспорта та права на експлуатацію тюнінгового автомобіля, власник навряд чи зможе продати його за ринковою ціною. Такі машини можна продати тільки компаніям, які пропонують викуп авто в Києві, оскільки вони купують автомобілі в будь-якому стані. Тому має сенс зареєструвати машину після модернізації та продати її з націнкою до 20%. Особливо це актуально, коли для тюнінгу використовуються комплектуючі з дорогих моделей, і ціну можна підняти до 30%.