Меню
  • Як зовнішній вигляд впливає на ціну авто
  • Як зовнішній вигляд впливає на ціну авто - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як зовнішній вигляд впливає на ціну авто

Як зовнішній вигляд впливає на ціну авто - Фото №6Як зовнішній вигляд впливає на ціну авто - Фото №7Як зовнішній вигляд впливає на ціну авто - Фото №8Як зовнішній вигляд впливає на ціну авто - Фото №9Як зовнішній вигляд впливає на ціну авто - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Передпродажна підготовка машини грає важливу роль.  Чим краще виглядає авто, тим більше шансів знайти покупця.  Мало хто зверне увагу на брудну машину. І нехай технічне оснащення буде на вищому рівні, презентабельний зовнішній вигляд настільки ж необхідний.

Це стосується не тільки самостійного продажу.  Якщо ви звернетеся в компанію Express Vykup, яка займається Автовикуп, то при оцінці вартості будуть розглянуті і технічні характеристики, і зовнішній стан.  У ваших інтересах привести машину в порядок, щоб отримати за неї максимум. Викуп авто в Києві здійснюється на прийнятних умовах. Але для цього потрібно дотримуватися елементарних вимог.

 Особливості підготовки кузова

Якщо автомобіль в експлуатації досить давно, то не виключені сколи й подряпини на кузові.  Вони псують зовнішній вигляд машини і знижують її вартість. Те ж саме відноситься до тріщин і вм’ятин на бампері.  Щоб підвищити інтерес покупців, від вас буде потрібно наступне:

  •  автомийка.  Брудна машина – це неповага до покупців;
  •  полірування кузова.  Процедура не обов’язкова, але бажана;
  •  підфарбовування подряпин і сколів;
  •  дрібний кузовний ремонт.

Вартість фарбування частин авто і ремонту тріщин (видалення вм’ятин) безпосередньо залежить від складності робіт.  Ви можете витратитися на доведення машини до ідеалу або знизити ціну при продажу. Але нерідко трапляється так, що при загальній сумі робіт в $ 100 доларів ви додасте до первісного прайсу не менше $ 200 – 300. І покупці погодяться на зазначену вартість з огляду на відмінного стану автомобіля.

Не забувайте про салон

Спочатку клієнти звертають увагу на зовнішній вигляд машини.  Після первинного огляду вони переходять до салону. Тут теж потрібно постаратися, щоб залишити гарне враження.  Якщо ви вчасно доглядали за салоном, то досить елементарних процедур. Пропилососьте тканинну оббивку, шкіру обробіть спеціальним складом, пластик відполіруйте.

Якщо салон в середньому стані, то скористайтеся послугою хімчистки.  Тут видаляють плями з сидінь і приведуть в порядок інтер’єр. Процедура дорожче, але після неї збільшується ймовірність продажу.

Якщо салон брудний, а елементи пошкоджені, то спочатку розберіть завали.  Оцініть стан сидінь і їх оббивки. Можливо, буде потрібно перетяжка. Не менш важливим є запах в салоні.  Якщо він неприємний, вирушайте в хімчистку. Після проведення процедур не буде зайвим ароматизатор.

Дотримуйтесь прості правила і доглядайте за автомобілем, щоб при його продажу затратити мінімум часу і коштів на підготовку.  Покупців турбує зовнішній вигляд оглядається машини, стан салону. Враховуйте це, бажаючи отримати за авто максимум.