Як отримати кредит під заставу авто?
Меню
  • Як отримати кредит під заставу авто? - Фото №2
  • Як отримати кредит під заставу авто? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як отримати кредит під заставу авто?

Як отримати кредит під заставу авто? - Фото №7Як отримати кредит під заставу авто? - Фото №8Як отримати кредит під заставу авто? - Фото №9Як отримати кредит під заставу авто? - Фото №10Як отримати кредит під заставу авто? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Кожна людина, хоча б раз в житті, замислювався про те, щоб взяти кредит. І багатьом відомо, що найпоширеніший вид кредитної допомоги – під заставу майна. Як правило, це нерухоме майно або автомобіль. Якщо, в першому випадку все набагато простіше, то з запорукою транспортних засобів існує ряд питань, на які шукають відповіді автовласники.

Кредитування під заставу транспортного засобу не має кардинальної різниці від традиційної позики під заставу квартири або будинку. І все ж, кілька відмінностей у процедурі існує. Давайте спробуємо розібратися!

Де оформити кредит?

Кредитну допомогу під заставу автомобіля надають банки або автоломбарди. З ким вступати у фінансові відносини – вибір ваш. Але пам’ятайте, для банка важлива кредитна історія, в той час, як автоломбарди цим питанням не цікавляться. Якщо говорити про безпеку економічних відносин, то звичайно ж, варто зробити вибір на користь банку.

Вимоги до заставних автомобілів

При оцінці авто, кожен банк керується механізмами і вимогами своєї установи. В основному, кредитори виходять з запитаної суми позичальника і зіставляють її з оцінкою автомобіля. Банківським установам цікаві автомобілі з найбільшою ліквідністю, а саме:

– рік випуску – машина не повинна бути старше 3-5 років;

– виробництво машини – іномарка/вітчизняний автопром;

– марка автомобіля;

– гарний технічний стан транспортного засобу;

Сума кредиту

Сума кредиту безпосередньо залежить від стану заставного автомобіля, його технічних характеристик, марки і року випуску. Як правило, сума кредиту становить від 55% до 70% оціночної вартості машини.

Умови кредитування

Для того, щоб оформити кредитну допомогу, автовласникові необхідно зібрати пакет документів. Загалом це: документи на машину, довідка з місця роботи або довідка, яка підтверджує платоспроможність (довідка про доходи). Деякі банківські установи надають свої послуги за спрощеною програмою (без довідки про доходи і т.п.), але в такому випадку сума кредиту може бути значно меншою, а процентна ставка вищою.

На час кредитування банком, особистий автомобіль позичальника залишається в його користуванні. Якщо говорити про автоломбард, то машина може бути відправлена ​​на спеціалізовану стоянку, до моменту погашення кредитної заборгованості.

Чи вигідно брати кредит під заставу автомобіля?

Як і в інших економічних відносинах, між кредитором і позичальником, тут є свої плюси і мінуси. Тверезо оцінюйте переваги, ризики та власні можливості. А також, шукайте найбільш вигідні умови кредитування.Як отримати кредит під заставу авто? - Фото №21Позвонить сейчас