Меню
  • Коли побудують нову окружну (кільцеву) навколо Києва
  • Коли побудують нову окружну (кільцеву) навколо Києва - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Коли побудують нову окружну (кільцеву) навколо Києва

Коли побудують нову окружну (кільцеву) навколо Києва - Фото №6Коли побудують нову окружну (кільцеву) навколо Києва - Фото №7Коли побудують нову окружну (кільцеву) навколо Києва - Фото №8Коли побудують нову окружну (кільцеву) навколо Києва - Фото №9Коли побудують нову окружну (кільцеву) навколо Києва - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

У деяких місцях дорожній рух в Києві ускладнюється відсутністю сучасних дорожніх розв’язок. У зв’язку з напруженою ситуацією на дорогах часто відбуваються аварійні ситуації, в результаті яких практично кожен день місцеві жителі продають свій транспорт, який постраждав під час ДТП, через викуп авто в Києві. Адже через погану пропускну здатність аварії відбуваються щодня. Продати биту машину після ДТП за хорошу ціну проблематично. Тому автовикуп є оптимальним способом продати авто по її реальній ринковій вартості. Однак кожен, хто продавав биту машину, волів би краще не потрапляти в аварію, а тому всі з нетерпінням чекають закінчення будівництва нової дороги навколо Києва.

Переваги кільцевої дороги

Введення в експлуатацію кільцевої дороги дозволить значно розвантажити проїжджу частину в самому місті. На дорозі тривалістю понад 200 кілометрів будуть ділянки зовсім без перехресть, що дозволить швидко переміщатися на автомобілі з однієї частини міста в іншу. Крім того, шлях пройде через найближчі до столиці міста, серед яких:

  • Українка;
  • Глибоке;
  • Ворзель;
  • Глеваха;
  • Старі Петрівці;
  • Бровари.

У складі дороги передбачено будівництво дворівневих розв’язок в кількості 22 штуки та 78 путівники. Оскільки дорога двічі перетинає річку Дніпро, в проект закладено будівництво двох мостів. Однак і це не все, адже кільцева дорога виконує більш глобальні цілі. Після закінчення будівництва вона з’єднає в єдину транспортну систему замкнуті міські магістралі й три транспортні коридори міжнародного значення.

Терміни введення в експлуатацію

Технологія будівництва нової дороги запозичена в європейців, а тому мешканці міст, через які пролягатиме шлях, не будуть відчувати дискомфорт через перешкоди, які може створити великий потік транспорту. Вздовж всієї дороги будуть встановлені шумозахисні екрани, а також пішохідні переходи під землею для безпечного перетину дороги пішоходами. Спочатку планувалося, що будівництво кільцевої дороги закінчиться до 2020 року. Але з огляду на те, що роботи були припинені на початковому етапі й поновилися лише в 2016 році, стає очевидним, що реалізувати проект не встигнуть. На сьогоднішній день закінчена тільки одна частина майбутньої дороги. Але навіть цей відрізок шляху помітно розвантажив центр міста від вантажного транспорту. Попереду ще багато роботи, а тому говорити про завершення будівництва такого великомасштабного проекту ще рано.