Меню
  • Коли добудують Шулявський міст
  • Коли добудують Шулявський міст - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Коли добудують Шулявський міст

Коли добудують Шулявський міст - Фото №6Коли добудують Шулявський міст - Фото №7Коли добудують Шулявський міст - Фото №8Коли добудують Шулявський міст - Фото №9Коли добудують Шулявський міст - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Шулявський міст — важливий транспортний об’єкт не тільки для жителів Києва, але й для всієї країни в цілому. Крім усього, шляхопровід був найбільш завантаженим у столиці. Міст об’єднує безліч транспортних шляхів, наприклад, аеропорт, траси, і вимагає глобальної реконструкції, оскільки не в змозі виконувати свою пряму функцію. Примітно, що його пропускна здатність становить близько 13 тисяч машин на годину, але з-за узковатой смуги руху ця функція не виконувалася, в результаті чого киянам доводилося часто простоювати в пробках.

У лютому 2017 року сталося часткове обвалення Шулявського мосту. Тоді руйнування зачепило один автомобіль, що стояв під мостом. Обійшлося без постраждалих. 17 березня 2019 року почалася перебудова «втомленого» мосту. Як завжди, були багатообіцяючі гасла з боку посадових осіб. Крім спорудження нового віадука протяжністю понад 150 м з 6-ма смугами руху, кількість обіцянок увійшло і облаштування велосипедної доріжки, сучасний пішохідний перехід. Не забули і про зеленої інфраструктури та благоустрій прилеглих територій. В результаті реконструкції пропускна спроможність нового Шулявського мосту повинна збільшитися на 20 %.

Епопея з Шулявським мостом планується до завершення влітку 2020 року

Закінчити роботи планується до кінця 2019 року. Чиновники запевняли, що реконструкція йде згідно з графіком. Всі служби, які беруть участь у будівництві, працювали у дві зміни і вдень, і вночі. І ось сенсаційні заголовки рясніють на весь Інтернет: «Кличко відкрив проїзд по Шулявському мосту». Він зробив це з гумором, вбравшись у костюм Діда Мороза. Мер на квадроциклі прокотився по шляхопроводу, тим самим давши старт іншого руху. Однак є істотний нюанс: в даний час дозволено лише наскрізний проїзд по мосту.

Закінчення ремонту заплановано на літо 2020 року. Однак для завершення робіт з мостом потрібно провести демонтаж 5-го корпусу підприємства «Більшовик», який може стати каменем спотикання в цій історії. Але поки ситуація з багатостраждальним шляхопроводом ще не дійшла фіналу, киянам залишається і далі чекати своєї черги в пробках і сподіватися, що реконструкцію знову відкладуть.

Не хочете чекати? Звертайтеся в компанію Express Vykup, яка займається автовыкупом швидко і якісно. Експерти фірми швидко проведуть моніторинг стану автомобіля і вкажуть його оціночну вартість. Якщо вас все влаштовує, ми в той же день оформлюємо договір, і ви забираєте гроші. У Express Vykup викуп авто в Києві проводиться швидко, щоб клієнт залишався задоволений!