Меню
  • Коли в Україні з’являться платні дороги?
  • Коли в Україні з’являться платні дороги? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Коли в Україні з’являться платні дороги?

Коли в Україні з’являться платні дороги? - Фото №6Коли в Україні з’являться платні дороги? - Фото №7Коли в Україні з’являться платні дороги? - Фото №8Коли в Україні з’являться платні дороги? - Фото №9Коли в Україні з’являться платні дороги? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Питання про те, коли в Україні з’являться платні дороги, хвилює більшість автовласників. Одні ставляться до новини негативно. Інші, навпаки, схвалюють нововведення. Це обумовлено тим, що за окрему плату водії зможуть дістатися до кінцевої точки по рівному і доглянутому покриттю. Їхати з комфортом, але за гроші, або скористатися звичної трасою безкоштовно — кожен вирішує сам. Нікого не будуть зобов’язувати до оплати. 

Глава «Укравтодору» відповів на хвилююче питання. Він оголосив, що перші можуть з’явитися платні дороги в 2022 – 2023 роках. Мова йде виключно про будівництво нових магістралей. У автовласників повинна залишатися альтернатива, а тому безкоштовні дороги ніхто не скасує. Але проблема поганого стану трас є, і її потрібно вирішувати. Якщо не виходить самостійно, то необхідно залучення інвесторів. Саме про це говорив Олександр Кубраков.

З чим пов’язані терміни будівництва платних доріг?

Зважаючи на те, що для будівництва нових доріг необхідні інвестори, буде потрібно рік для отримання держгарантії. Ще пара років піде на зведення нової траси. У сукупності буде витрачено 3 – 4 року, і в Україні з’являться платні автомагістралі. 

Зараз країна посідає 130 місце з 137 можливих за якістю доріг. Рейтинг складений і обнародуваний Всесвітнім економічним форумом. Є надія, що найближчим часом ситуація зміниться. 

Нові дороги нададуть сприятливий вплив:

  1. Знизиться ймовірність виникнення ДТП.
  2. Автомобілі будуть експлуатуватися в щадному режимі.
  3. Зменшиться час їзди від однієї точки в іншу. 

Залишилося тільки дочекатися, коли в регіоні з’являться інвестори і зведуть нові ділянки шляху. До того моменту можна оновити машину, а стару продати за допомогою автовикупу. Послугу надає компанія Express Vykup. Вона не перший рік працює на території України, оформляючи операції в короткі терміни. Викуп авто в Києві здійснюється в день звернення, і ви відразу одержите гроші.