Кращі задньопривідні авто
Меню
  • Кращі задньопривідні авто - Фото №2
  • Кращі задньопривідні авто - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Кращі задньопривідні авто

Кращі задньопривідні авто - Фото №7Кращі задньопривідні авто - Фото №8Кращі задньопривідні авто - Фото №9Кращі задньопривідні авто - Фото №10Кращі задньопривідні авто - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

За останні 30 років задньопривідні автомобілі практично відійшли в історію, оскільки більшу частину ринку зайняли передньопривідні моделі. Сьогодні важко знайти бюджетну модель із заднім приводом, адже для машин такого класу економічність є найважливішою технічною перевагою після доступної ціни.

Основна перевага легкових машин з переднім приводом полягає в нижчій витраті палива. Ключові значення, що вплинули на перенесення приводу, мали й інші недоліки задньопривідних авто. Головним з них вважається вища ймовірність занесення на слизькій дорозі. Проте, це не відлякує тих, для кого економічність не грає важливої ​​ролі, якщо вони вважають за краще придбати саме задньопривідний транспорт. Розглянемо рейтинг кращих автомобілів із заднім приводом, які сьогодні доступні для покупки.

Рейтинг американських задньопривідних авто

Вважається, що американські виробники випускають кращі автомобілі на задньому приводі. У рейтинг потрапляють такі авто:

  • Chevrolet SS – модель 2016 року оснащена двигуном типу V8 об’ємом 6,2 літра та потужністю в 415 к.с. У поєднанні з 6-ти ступеневою АКПП, автомобіль за п’ять секунд розвиває швидкість 100 км/год.
  • Chrysler 300, як тільки з’явився на ринку, відразу став популярним. Його відмінною рисою є доступна ціна та широка лінійка двигунів в заводській конфігурації.
  • Dodge Challenger також став інтенсивно підкорювати ринок. Крім кількох варіацій двигуна типу V6, він оснащується мотором Hemi, відрізняється високими технічними характеристиками. Для бажаючих автомобіль комплектується механічною коробкою передач.

Японський автопром

Аргументи за задньопривідну машину японського виробництва полягають в стильному дизайні, високих показниках швидкості та маневровості. У рейтинг потрапили наступні моделі:

  • Nissan 370Z оснащений двигуном об’ємом 3,7 літра, який має потужність 332 к.с. Автомобіль оснащується 6-ти або 7-ми ступеневою коробкою передач. В обох випадках машина розвиває високу динаміку руху.
  • Subaru BRZ наділена конструкцією, що дозволяє добитися ідеального поєднання динаміки та системи управління. Автомобілем легко управляти на високій швидкості, що розвивається 2-х літровим двигуном потужністю в 200 к.с.
  • Mazda MX-5 Miata оснащена легким кузовом. Це надає їй спортивного характеру, навіть не зважаючи на двигун потужністю всього в 155 к.с. Комфортабельність і ефективність даної моделі знаходяться в ідеальному поєднанні.

 Кращі задньопривідні авто - Фото №21Позвонить сейчас