Машина не на ходу? Вихід є!
Меню
  • Машина не на ходу? Вихід є! - Фото №2
  • Машина не на ходу? Вихід є! - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Машина не на ходу? Вихід є!

Машина не на ходу? Вихід є! - Фото №7Машина не на ходу? Вихід є! - Фото №8Машина не на ходу? Вихід є! - Фото №9Машина не на ходу? Вихід є! - Фото №10Машина не на ходу? Вихід є! - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Існує декілька варіантів того, як вигідно продати на автомобіль, який зараз не на ходу. Ви можете запропонувати його, нічого не змінюючи, або розібрати на запчастини, а в деяких випадках допоможе утилізація авто. Слід вибирати спосіб виходячи із загального стану транспортного засобу, ступеня його зносу, пошкодження деталей й інших чинників.

Продаж неробочого авто пов’язують з деякими особливостями процедури, які не потрібно враховувати, якщо ви хочете реалізувати повністю справний автомобіль. Наприклад, якщо прийнято рішення продавати не робочий ТЗ, вас можуть чекати наступні труднощі:

  • Ви не зможете приїхати на спеціальні автомобільні ринки з метою наочної демонстрації авто та його подальшого продажу.
  • При розміщенні оголошень необхідно вказати абсолютно всі несправності, які має транспортний засіб. В іншому випадку це буде вважатися введенням потенційних покупців в оману.
  • Покупці можуть намагатися вселити недосвідченому продавцеві сумніви щодо ціни. В результаті він може подумати, що краще буде розібрати авто на запчастини або здати в металобрухт.

Що потрібно знати, продаючи автомобіль

Перед продажем авто поцікавтеся, як зняти машину з обліку, якщо вона неробоча. Таким чином вам не доведеться платити податок за реалізацію транспортного засобу, а у майбутнього покупця не виникне питань про переоформлення.

Щоб прискорити процес продажу, деякі публікують оголошення на різноманітних майданчиках в інтернеті. Також роблять це через газети, на дошках оголошень й іншими способами. Для цього потрібно прикладати до оголошень фотографії в хорошій якості, навіть якщо вас цікавить продаж авто на розбирання. Також важливо детально описувати проблемні місця транспортного засобу, звертаючи увагу покупців на сам факт існування пошкоджень та несправностей.

Все це витрачає час власника, доставляючи йому чимало турбот, але є й більш простий, швидкий вихід з ситуації!

Що ж робити?

Якщо вас цікавить викуп авто не на ходу в максимально короткі терміни, зверніться в спеціалізовану компанію Експрес Викуп. Якщо автомобіль не має юридичних проблем і не знаходиться в угоні, наші співробітники проведуть його безкоштовну перевірку. Після того, як буде дана оцінка вартості, представники компанії погодяться викупити транспортний засіб, позбавивши вас від тривалих передпродажних дій та додаткових витрат на евакуатор.Машина не на ходу? Вихід є! - Фото №21Позвонить сейчас