Міфи та реальність: автовикуп в Києві
Меню
  • Міфи та реальність: автовикуп в Києві - Фото №2
  • Міфи та реальність: автовикуп в Києві - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Міфи та реальність: автовикуп в Києві

Міфи та реальність: автовикуп в Києві - Фото №7Міфи та реальність: автовикуп в Києві - Фото №8Міфи та реальність: автовикуп в Києві - Фото №9Міфи та реальність: автовикуп в Києві - Фото №10Міфи та реальність: автовикуп в Києві - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Міфи та реальність: автовикуп в Києві

Головна особливість викупу автомобіля спеціалізованими компаніями — зручність процедури. Практичність даного типу співпраці полягає в тому, що всю тяганину з документами й оформленням фірма бере на себе. Через це ринкова вартість автомобіля може бути трохи занижена, ніби внаслідок комісії за надані послуги.

Коли мова йде про викуп авто в Києві й інших містах України, деякі компанії звинувачують в шахрайських діях. Це можна пояснити тим, що ринок автовикупу в країні розвивається не дуже стрімко. Через це велика ймовірність потрапити в руки шахраїв, які з самого початку й не планували надавати відповідні послуги.

Якщо брати до уваги тільки відповідальних і сумлінних перекупників, то їх багаторічний досвід роботи в сфері автомобільного викупу — головний фактор для охочих продати автомобіль. А якщо ви уважно вивчите репутацію та деякі інші аспекти діяльності компаній, то ймовірність потрапити в руки шахраїв буде дорівнює нулю.

Як визначити хорошу компанію по автовикупу в Києві

Вибираючи фірму, яка викупить ваш автомобіль, звертайте увагу на наступні чинники:

  • Завищена ціна. Якщо вам пропонують за транспортний засіб суму, яка відверто перевищує ринкову — це привід задуматися. Більшість компаній згодні віддати за автомобіль до 90% ринкової вартості. Це обумовлено тим, що фірма пропонує повну допомогу при оформленні викупу: юристи, фахівці й надані ними послуги повністю безкоштовні для вас. За це компанія забирає собі 5-10% від ринкової вартості автомобіля, що вважається оптимальною платою за послуги.
  • Проблемні авто. Спеціалізована фірма по автовикупу в Києві та будь-якому іншому місті України не боїться працювати з проблемними машинами. Під цим мається на увазі те, що професіонали можуть викупати кредитні авто, після ДТП, не на ходу.
  • Філії. Чим ширше покриття компанії, тим більше клієнтів вона зможе обслужити. А для цього необхідний тривалий практичний досвід і вміння працювати навіть в складних ситуаціях.

Як працюють компанії: автовикуп в Києві

Не варто думати, що фірми з викупу автомобілів зацікавлені тільки в покупці нових транспортних засобів з мінімальним пробігом. Кожна компанія встановлює власні умови та правила роботи в сфері автовикупу. Якщо одна фірма геть відмовляється працювати з машинами після ДТП, то інша компанія може займатися цим напрямом вже тривалий час.

Можна дати логічне пояснення будь-якій з особливостей або конкретних дій компанії по автовикупу. Однак головними факторами залишаються репутація компанії на ринку та авторитетність серед зацікавлених осіб. Пам’ятайте, що вам не обов’язково звертатися тільки в одну фірму: подайте запити відразу в кілька та порівняйте запропоновані за ваш автомобіль суми з огляду на досвід і сервіс компаній.Міфи та реальність: автовикуп в Києві - Фото №21Позвонить сейчас