Меню
  • Найбільш аварійні місця Києва та області
  • Найбільш аварійні місця Києва та області - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Найбільш аварійні місця Києва та області

Найбільш аварійні місця Києва та області - Фото №6Найбільш аварійні місця Києва та області - Фото №7Найбільш аварійні місця Києва та області - Фото №8Найбільш аварійні місця Києва та області - Фото №9Найбільш аварійні місця Києва та області - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Кожне місто має місця підвищеної небезпеки, незважаючи на впровадження сучасних технологій, використання камер відеоспостереження та активну роботу з населенням. Не став винятком і Київ. За перше півріччя 2019 року в місті зафіксовано понад 16 000 ДТП. Найбільш аварійними названі наступні райони:

  1. Голосіївський.
  2. Шевченківський.
  3. Святошинський.
  4. Солом’янський.
  5. Троєщина.

Останній вважається найбільш безпечним серед усіх перерахованих. В основному причини ДТП укладені у недотримання дистанції, порушення правил обгону, перевищення швидкості. 

Практично кожен день трапляються аварії на проспекті Перемоги. Тут великий потік машин, і не всі водії дотримують дистанцію. Деякі не справляються з управлінням з-за погодних умов, або просто відволікаються під час їзди. 

На Гостомельському шосе часто фіксують ДТП зі смертельним результатом. З-за цього в народі його прозвали «трасою смерті». Велика кількість аварій має місце на Броварському проспекті. 

Найбільш аварійні дороги Київської області

Дороги Київської області теж не позбавлені місць, де найчастіше стаються аварії. Максимальна кількість ДТП фіксується в трьох місцях. Автовласникам потрібно бути обережніше:

  1. При під’їзді до Білої Церкви.
  2. На ділянках дороги Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.
  3. У напрямку Київ – Чоп.

Нерідко тут перевищують швидкісний режим, фіксують водіїв у стані алкогольного сп’яніння. Будьте відповідальними, сідаючи за кермо. Від ваших дій залежить життя всіх учасників дорожнього руху. 

При виникненні аварійної ситуації не піддавайтеся паніці. Якщо машина пошкоджена, і ви не хочете її відновлювати, то скористайтеся послугою автовикупу. Компанія Express Vykup набуває транспортні засоби навіть після ДТП. При цьому встановлюється адекватна вартість, для чого проводиться експертна оцінка. Завдяки викупу авто в Києві ви зможете отримати гроші без зайвих зусиль. Зверніться до фахівців компанії і оформіть угоду.