Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися?
Меню
  • Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися? - Фото №2
  • Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися?

Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися? - Фото №7Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися? - Фото №8Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися? - Фото №9Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися? - Фото №10Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

За останні кілька років, Україну захопила лихоманка придбання нерозмитнених уживаних автомобілів. Фахівці викупу авто Express Vykup пропонують вам зважити всі “за” і “проти”, та вирішити: чи варта гра свічок?

Як їздити на нерозмитнених авто в Україні?

Вся суть використання нерозмитнених машин криється в лазівках законів України: так, при наявності необхідних документів можна їздити на привезеному авто до 5 років без перетину кордону з країною, де машина була зареєстрована. Робиться це кількома способами:

  • найбільш частий варіант: оформлення машини на фірму, де зареєстрований даний автомобіль. “Власникові” передається тех. паспорт і страховка. Як правило, фірми ведуть супровід власників таких автомобілів. Тому, при виникненні питань з боку поліції або ДТП, в режимі 24/7 можна зв’язатися з юристом, який допоможе максимально швидко і коректно вирішити ситуацію.
  • другий варіант менш поширений, але все ж зустрічається: оформлення авто на резидента країни, в якій зареєстровано автомобіль. Буде доречним, якщо у вас є хороший знайомий або родич. Але, в такому разі, вам необхідно буде щомісячно оплачувати податок за цю людину.

Які переваги та недоліки покупки нерозмитненого авто?

У зв’язку із збільшенням кількості нерозмитнених авто в Україні, їх власникам вдалося привернути до себе увагу уряду. Таким чином, вже неодноразово піднімалося питання про впровадження законопроекту, який забезпечить безперешкодне пересування нерозмитнених авто на території України за фіксовану щорічну плату.

До головної переваги нерозмитнених авто можна віднести вартість. Як правило, авто, які коштують 10-15 тис. $ В Україні, в Литві або Польщі можна купити за 3-4 тис. €. Додайте сюди вартість послуг компанії, яка здійснить підбір і перевезення авто до України (якщо тільки ви не будете займатися цим самі) – від 500 до 1500 €. І отримаєте відмінну різницю.

Якщо ви надумали продати авто на українській реєстрації і придбати нерозмитнений автомобіль, вам однозначно стануть в нагоді послуги нашої компанії. Express Vykup здійснить автовикуп протягом одного дня і ви зможете звернутися до спеціалізованої фірми, для придбання машини з Литви, Польщі та інших країн Європи.

Основний недолік такої покупки – машина фактично не належить вам. Якщо у фірми-власника раптом відбудиться “зміна” настрою, вам можуть запропонувати повернути машину добровільно, або, в разі відмови, оголосити в міжнародний розшук. Тому завжди працюйте з перевіреними компаніями, які давно на ринку, мають портфоліо успішних угод та задоволених відгуків.

 

 Нерозмитнене авто – чи варто зв’язуватися? - Фото №21Позвонить сейчас