Меню
  • ru
  • uk


Автовыкуп за 15 минут!

Нова послуга компанії Express Vykup: Trade-IN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...

Останнім часом, на автомобільному ринку України користується попитом послуга Trade-IN. Що це таке? Як відбувається процес, та з ким потрібно співпрацювати? Ми постараємося відповісти на найактуальніші запитання.

Trade-IN – це програма обміну старого транспортного засобу на новий автомобіль, з доплатою і/або без неї. З одного боку, це зручна послуга, яка економить час і нерви власнику машини. З іншого ж, це дуже делікатна процедура і успіх обміну залежить від надійності компанії, з якою ви співпрацюєте.

З недавніх пір, лідер автовикупу Express Vykup надає послугу Trade-IN по всій території України. 16-річний досвід роботи і 25 філій по всій країні, дозволяють провести обмін в найшвидші терміни і з максимальною вигодою для автовласника.

Як відбувається Trade-IN з компанією Express Vykup?

Досвідчені фахівці Express Vykup виїжджають в будь-яку точку України, після чого:

  • проводиться незалежна оцінка вашого транспортного засобу;
  • виходячи з технічного стану автомобіля, власнику буде озвучена його вартість (не менше 90% ринкової) і запропоновані варіанти для обміну. Це може бути, як нова машина, так і авто з пробігом, все залежить від того, на яку суму доплати розраховує продавець;
  • після того, як обидві сторони прийшли до компромісного рішення, відбувається оформлення документів. До слова, всі юридичні моменти бере на себе компанія Express Vykup.

Угода триває від декількох годин до декількох днів. За цей час автовласник продає старий транспортний засіб, а натомість, з мінімальною доплатою, отримує нову машину, іншими словами здійснюється послуга Trade-IN.