Новий закон про правила паркування в Києві
Меню
  • Новий закон про правила паркування в Києві - Фото №2
  • Новий закон про правила паркування в Києві - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Новий закон про правила паркування в Києві

Новий закон про правила паркування в Києві - Фото №7Новий закон про правила паркування в Києві - Фото №8Новий закон про правила паркування в Києві - Фото №9Новий закон про правила паркування в Києві - Фото №10Новий закон про правила паркування в Києві - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

 

Унаслідок збільшення кількості транспортних засобів і утруднення руху на дорогах Києва урядом був введений закон, що передбачає деякі реформи у сфері паркування. Найголовніше зміна – це введення відео- і фотофіксації, які дозволяють автоматично визнати провину водія автомобіля. Відтепер отримати штраф можна навіть не розмовляючи з інспекторами дорожнього руху. Недотримання правил, які були зафіксовані автоматично, спрямовуються в служби обробки інформації. Перші три рази з порушників взимаються штрафні бали, далі – виписуються штрафи в грошовому еквіваленті. Якщо авто на єврономерах і не зареєстроване, то штраф буде виписаний на людину, яка ввозила цей транспортний засіб в країну.

Згідно з новими правилами паркування в Києві адміністративний протокол можна ігнорувати 30 днів, далі напрям про порушення відсилається у виконавчу службу, а значить – на першому ж патрульному посту водія затримають, і доведеться платити подвійний штраф.

Дружинники паркування

Департамент транспортної інфраструктури КМДА планує створити службу 150 патрульних, які чергуватимуть в Києві і фіксуватимуть порушення паркування, використовуючи спеціальну техніку. Порушники будуть покарані штрафами або ж їх транспортний засіб буде евакуйований. Інспектори мають право відправити машину на штрафплощадку в наступних випадках :

  • автомобіль знаходиться на велодоріжці, в районі виконання дорожніх робіт, на перехрестях або смузі для громадського транспорту;
  • машину залишили на проїжджій частині в декілька рядів;
  • автомобіль заважає пересуванню пішоходів, знаходячись, наприклад, в місцях зупинки; машина перешкоджає роботі комунального транспорту;
  • автомобіль блокує проїзд, порушуючи схему паркування.

Доказом одного з цих порушень може бути фото- і відеозйомка. Після затримання автомобіля про це буде проінформована Національна поліція з вказівкою місця і часу евакуації машини.

Штрафи за порушення правил паркування

Новий закон торкнувся також і штрафів за паркування. Мінімальна сума за порушення правил паркування складає 255 грн, а максимальна – 1020 грн Нарахування прив’язані до вартості однієї години паркування в 20-кратному розмірі. Квитанція про штраф може бути виписана безпосередньо на місці порушення, при цьому присутність водія необов’язкова. Він може дізнатися про штраф як за допомогою сповіщення на лобовому склі, так і через смс-повідомлення. Також порушники можуть отримати штрафи за паркування в Києві через рекомендований лист. Якщо водій сплатить штраф упродовж 10 робочих днів з моменту його отримання, йому надається знижка у розмірі 50%. Зберігання авто у разі евакуації складає 144 грн за добу, тариф за транспортний засіб, вагою до 2 тонни, встановлений на рівні 720 грнНовий закон про правила паркування в Києві - Фото №21Позвонить сейчас