Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку
Меню
  • Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку - Фото №2
  • Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку

Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку - Фото №7Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку - Фото №8Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку - Фото №9Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку - Фото №10Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Кожне нововведення, пов’язане з реформуванням України, викликає хвилю нерозуміння і обурення. Виключенням не стала постанова КМУ №637-2018, де були внесені правки щодо порядку державної реєстрації транспортних засобів.

У чому ж суть цієї постанови, що змінилося для покупця і продавця? Давайте розбиратися!

Згідно з деякими правками, які були внесені в «Порядок Державної реєстрації ТЗ», тепер, під час укладання договору купівлі-продажу, відбувається пряма перереєстрація автомобіля. Тобто, знімати авто з обліку, для подальшого перепродажу транспортного засобу, більше не потрібно. Пряма перереєстрація передбачає спрощену процедуру зміни власника.

Насправді, така можливість була доступна ще з 2012 року, але вона не виключала перереєстрацію автомобіля з попередніми його зняттям з обліку. Сьогодні, згідно з нововведенням, дозволена тільки пряма перереєстрація транспортного засобу. За винятком деяких моментів: списання авто, анулювання реєстрації або під час вивезення автомобіля за кордон. У цих випадках, зняття авто з обліку проводиться в обов’язковому порядку.

Дані правки носять цілком позитивний характер, з огляду на:

  • економію часу. Більше не потрібно займатися отриманням тимчасових номерних знаків.
  • економію коштів. Вартість офіційної процедури зняття автомобіля з обліку, на даний момент, становить 500 грн, які економляться під час прямої перереєстрації.

Як відбувається реєстрація транспортного засобу, сьогодні?

Після оформлення договору купівлі-продажу в Сервісному центрі МВС, здійснюється експертний огляд авто. Після отримання висновку експерта, необхідної оплати послуг і подачі пакета документів, відбувається пряма перереєстрація транспортного засобу.

Також, покупцеві видаються номерні знаки відповідно до місця його проживання. Дана процедура відбувається, навіть якщо перереєстрація автомобіля здійснюється в Сервісному центрі іншого міста.Нововведення в автозаконі: авто більше не знімають з обліку - Фото №21Позвонить сейчас