Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня
Меню
  • Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня - Фото №2
  • Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня

Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня - Фото №7Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня - Фото №8Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня - Фото №9Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня - Фото №10Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

З вересня 2018 року, в силу вступають нові правила паркування, евакуації авто і відповідно нові штрафи. Що чекає автовласників в найближчому майбутньому, постаралися розібратися наші фахівці.

Реформування у сфері паркування почалося ще в грудні минулого року. Після підписання закону президентом, 28 березня поточного року, стало зрозуміло, що нововведенням бути, а всім автовласникам потрібно бути максимально проінформованими, щоб уникнути непотрібних штрафів, або ще гірше – евакуації транспортного засобу.

Так, з 27 вересня 2018 року, на всій території України введені нові правила паркування і відповідальності за їх порушення:

  • муніципальні інспектори зможуть штрафувати і евакуювати автомобіль, припаркований в недозволеному місці. До цього моменту, такі повноваження були тільки у співробітників Національної Поліції України;
  • на підставі фотофіксації і відеофіксації вводиться нова система штрафування;
  • автовласник більше не буде доводити свою невинність, його вина визнається автоматично;
  • спеціальні інспектори, без присутності власника транспортного засобу можуть виписати штраф за парковку в недозволеному місці. До цього, співробітник поліції міг це зробити тільки в присутності порушника.

Покарання і штраф за неправильну парковку

Відповідно до нових правил паркування, з вересня будуть діяти нові штрафи. Їх сума залежить від ступеня порушення. Також, якщо автовласник не сплатить штраф за парковку в недозволеному місці протягом 10 днів з моменту фіксації порушення інспектором, сума подвоїться.

Мінімальний штраф за неоплачену парковку складає 100 грн, максимальний торкнеться позначки 200 грн. Якщо автомобіль був припаркований в недозволеному для цього місці, порушнику доведеться заплатити від 255 грн до 1700 грн.

Евакуація авто згідно з нововведеннями

Відтепер, слід бути дуже пильними і залишати авто лише в дозволених місцях, адже крім штрафів існує ще й евакуація.

Ваш автомобіль може бути евакуйований, якщо припаркований в заборонених ПДР місцях, перешкоджає руху або створює небезпеку іншим учасникам дорожнього руху, а також, якщо було недотримання схеми паркування транспортних засобів.

За евакуацію автомобіля, тепер доведеться віддати 720 грн, додатково потрібно заплатити 177 грн, за кожну добу зберігання автомобіля.Нові штрафи за парковку: що чекає на порушників з вересня - Фото №21Позвонить сейчас