Меню
  • Низький тиск в шинах: в чому небезпека?
  • Низький тиск в шинах: в чому небезпека? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Низький тиск в шинах: в чому небезпека?

Низький тиск в шинах: в чому небезпека? - Фото №6Низький тиск в шинах: в чому небезпека? - Фото №7Низький тиск в шинах: в чому небезпека? - Фото №8Низький тиск в шинах: в чому небезпека? - Фото №9Низький тиск в шинах: в чому небезпека? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

При експлуатації автомобіля важливо дотримуватися всіх показників.  До них відноситься і тиск в шинах. Якщо не дотримуватися параметрів, то виникає загроза вашій безпеці.  Низький тиск загрожує неприємностями, будь то погіршення маневреності машини, підвищення зносу гуми або розрив шини під час їзди.  Щоб не стати учасником ДТП, своєчасно перевіряйте характеристики.

Якщо ж сталося необоротне, і ви потрапили в аварію, то вихід один – ремонт автомобіля або його продаж.  Вирішуйте самі, що доцільніше в ситуації, що склалася. Вирішіть продати машину – звертайтеся в компанію Express Vykup.  Вона спеціалізується на викупі авто в Києві. Особливість в тому, що вам не доведеться шукати покупців. Автовикуп здійснюється самою компанією, а гроші передаються відразу після підписання договору.

Низький тиск в шинах: причини і наслідки

Тиск в шинах може знизитися, навіть якщо ви перевіряли його особисто.  Це пов’язано зі зміною температурного режиму. З настанням зимових холодів повітря стискається, а тому потрібно стежити за показниками.  Приспущені колеса негативно впливають на експлуатацію автомобіля. Виникають такі ситуації:

  • збільшується гальмівний шлях на кілька метрів;
  • знижуються динамічні характеристики;
  • автомобіль стає непередбачуваним на дорозі;
  • підвищується витрата палива;
  • нерівномірно зношується гума.

Що стосується збільшення гальмівного шляху, взимку цей показник може зіграти вирішальну роль.  Якщо додати втрату керованості, то фінал може бути непередбачуваним. До того ж, спущена покришка заминається і тріскається.  Вона може зіскочити з диска під час руху, що небезпечно для вас і пасажирів. Дотримання виробником характеристики, своєчасно перевіряйте тиск в шинах.  І нехай ваш шлях буде ідеальним!