Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля
Меню
 • Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля - Фото №2
 • Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля

Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля - Фото №7Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля - Фото №8Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля - Фото №9Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля - Фото №10Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Покупка б/у авто – раціональне рішення. На відміну від машини, придбаної з салону, тут можна і заощадити, і вибрати марку автомобіля краще, в залежності від вашого бюджету. Для потенційного покупця, термін «був у вжитку» добре знайомий. І ні для кого не секрет, про що йдеться. Б/у автомобіль знаходився в експлуатації, а значить має певний пробіг. Пробіг безпосередньо впливає на технічний стан машини, саме він найбільше цікавить покупців.

То який же пробіг вважається нормальним, і наскільки він впливає на фактичний стан транспортного засобу?

На загальний стан б/у машини впливає маса чинників, таких як: умови експлуатації, марка машини, знос рухомих деталей і навіть стиль їзди попереднього автовласника. Тому, купуючи автомобіль ретельно перевіряйте всі фактори, що впливають на його стан.

Норма пробігу авто для належної покупки

Слід зазначити, що загального правила для всіх транспортних засобів не існує. І поняття «норма», в даному випадку, дуже суб’єктивне. Для обчислення нормального пробігу автомобіля потрібно співвідношення багатьох показників:

 • походження транспортного засобу;
 • термін експлуатації;
 • рік випуску;
 • марка авто;
 • тип машини;
 • наявність або відсутність ДТП;
 • і багато іншого.

Як бачите, норма пробігу для одного автомобіля, для другого може стати квитком на розбирання по запчастинах. І все ж, для кращої орієнтації при покупці, умовно розділимо авто за віком:

 • авто до 3-х років;
 • машини віком від 5 до 7 років;
 • до 12 років і старше.

Купуючи транспортний засіб, вік якого до 3-х років, зверніть увагу, що нормальним вважається пробіг до 50 тис. км. Дане співвідношення передбачає – «молодий автомобіль» з незношеними рухливими деталями. Крім того, протягом цього часу, заводська гарантія поширюється на певну частину деталей.

Автомобілі від 5 до 7 років мають пробіг близько 100 тис. км. Якщо такі машини не бували в ДТП, у вас є можливість придбати транспортний засіб в хорошому технічному стані. При дотриманні всіх умов експлуатації, заміна може знадобиться лише дрібним, недорогим деталям.

12-річну машину можна назвати ветераном вітчизняних доріг. Як правило, такі автомобілі проїхали понад 200 тис. км. Купуючи таке авто, готуйте гроші на капітальний ремонт. Звичайно, бувають випадки, коли автомобіль їздив виключно по європейським дорогам, та й марка автомобіля надійна – дана покупка має право на життя. Але така машина, все одно, вимагає чималих вкладень.

Як висновок, можна зазначити: купуючи б/у автомобіль звертайте увагу не тільки на цифру одометра, зіставляйте різні фактори, які впливають на ресурси, потужність і надійність транспортного засобу.Оптимальний пробіг при покупці б/у автомобіля - Фото №21Позвонить сейчас