Меню
 • Основні типи автомобільних кузовів і їх відмінності
 • Основні типи автомобільних кузовів і їх відмінності - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Основні типи автомобільних кузовів і їх відмінності

Основні типи автомобільних кузовів і їх відмінності - Фото №6Основні типи автомобільних кузовів і їх відмінності - Фото №7Основні типи автомобільних кузовів і їх відмінності - Фото №8Основні типи автомобільних кузовів і їх відмінності - Фото №9Основні типи автомобільних кузовів і їх відмінності - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Автовиробники випускають машини в різних кузовах, щоб догодити своїм клієнтам.  Це обумовлено не тільки спрагою різноманітності, але і умовами експлуатації. Залежно від виду кузова автомобіля визначається можливість і зручність використання транспортного засобу в певному сегменті.  Наприклад, для їзди по міських дорогах або пересіченій місцевості, для перевезення групи людей або вантажу.

Класифікація кузовів автомобілів така:

 1.  Хетчбек.
 2.  Ліфтбек.
 3.  Універсал.
 4.  Седан.
 5.  Купе.
 6.  Кросовер.
 7.  Позашляховик.
 8.  Мінівен.
 9.  Пікап.
 10.  Лімузин.
 11.  Кабріолет.
 12.  Фургон.

Перші сім видів автомобільних кузовів найбільш популярні серед власників машин.  Їх особливість – закритий тип. Різниця полягає в наявності відокремленого від салону або поєднаного з ним багажника, довжині заднього свеса, кількості місць у салоні та ін.

Короткий опис поширених типів кузова машин

Класифікація легкових автомобілів за типом кузова єдина.  Але в чому укладені конкретні відмінності? У седані немає підйомної двері в задній стінці.  Його багажник відділений від салону, що ускладнює перевезення великого вантажу.

Хетчбек володіє укороченим заднім звісом.  Він компактний і відрізняється маневреністю.  Ліфтбек – це гібридна конструкція. Вона є перехідним варіантом між седаном, універсалом і хетчбеком.  Переваги – місткий багажник і великий отвір для розміщення вантажу.

Універсал випускається на тій же платформі, що і седан.  Різниця полягає в подовженою даху і наявності вертикальної задніх дверей.

Купе – автомобіль, схожий з седаном.  Але він оснащується двома дверима і парою крісел.  Розмір дверей збільшений.

Кросовер схожий з універсалом або хетчбеком, але посаджений на базу з великим кліренсом.  Оснащений більш потужним двигуном. Комфортний при експлуатації.

Позашляховик по конструкції нагадує універсали.  Але володіє великим кліренсом, повним приводом і високою прохідністю.

Швидкий продаж авто з будь-яким типом кузова

Бажаючи продати машину, звертайтеся в компанію Express Vykup.  Вам не доведеться чекати покупців, а угода оформляється в той же день.  Послуга автовикуп ідеальна, коли терміново потрібні гроші. Оцінка машини здійснюється фахівцями, які виставляють реальну вартість.  І неважливо, який тип автомобіля по кузову. Компанія приймає машини різних моделей, марок і виконання. Скористайтеся послугою викупу авто в Києві, і отримаєте адекватну суму за транспортний засіб.