Меню
  • Отримання прав міжнародного зразка: основні нюанси
  • Отримання прав міжнародного зразка: основні нюанси - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Отримання прав міжнародного зразка: основні нюанси

Отримання прав міжнародного зразка: основні нюанси - Фото №6Отримання прав міжнародного зразка: основні нюанси - Фото №7Отримання прав міжнародного зразка: основні нюанси - Фото №8Отримання прав міжнародного зразка: основні нюанси - Фото №9Отримання прав міжнародного зразка: основні нюанси - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Плануючи подорож на автомобілі, задумайтеся про отримання міжнародного посвідчення водія.  І нехай деякі водії стверджують, що в документі немає необхідності, насправді вони просто не потрапляли в серйозну ситуацію, приїхавши в іншу країну.  Якщо спровокувати ДТП, не маючи міжнародних прав, то можна нажити собі серйозні неприємності.

У кожній країні передбачені певні вимоги до транспортних засобів, правил руху і посвідчень.  Вони відрізняються в залежності від прийнятої конвенції (Женевської або Віденської). При в’їзді в країну, де діє інша угода, необхідна наявність відповідних документів.

Відповідь на питання про те, де можна зробити і отримати міжнародні права, дуже проста.  Необхідно звернутися до МВС України. Але видають права тільки в Києві (незалежно від місця вашої реєстрації).

Які документи потрібні для отримання міжнародних прав?

Перед подачею заяви дізнайтеся, що потрібно для отримання міжнародного посвідчення водія.  Незважаючи на простоту процесу, він може стати витратним (якщо ви проживаєте не в Києві). Тому зберіть інформацію заздалегідь, щоб прибути на місце підготовленим.

Документи для отримання міжнародного посвідчення водія такі:

  •  копія 1, 2 і 11 сторінок паспорта громадянина України;
  •  копія 1 сторінки закордонного паспорта;
  •  копія національного посвідчення водія (з двох сторін);
  •  копія 1 і 2 сторінки медичної довідки (термін закінчення – не менше місяця);
  •  2 кольорові фотографії (матові) розміром 3х4;
  •  копія ІПН.

 Знаючи, як отримати МВУ, ви швидко оформите документ.  Майте на увазі, що надаються копії не потрібно завіряти нотаріально.  Співробітники самостійно перевіряють достовірність відомостей. Термін отримання міжнародних прав – 10 днів з дня подання документів.

Як оформити міжнародні права без виїзду до Києва?

Якщо немає можливості відправитися в Київ, можете скористатися послугами посередницьких фірм.  Вони знають, як отримати і зробити права міжнародного зразка. За сервіс доведеться заплатити, але ви отримаєте водійське посвідчення за допомогою кур’єрської служби.

З цього моменту можна подорожувати по різних країнах, не боячись потрапити в неприємну ситуацію.  Якщо вирішите змінити машину перед черговою поїздкою, то зверніться за допомогою в компанію Express Vykup.  Вона надає послуги викупу авто в Києві. Ви продасте свій транспортний засіб в максимально короткі терміни, щоб придбати нову машину.  При автовикупі не потрібно чекати, коли з’явиться покупець. Ви отримаєте гроші відразу після підписання договору.