Оцінка вартості автомобіля
Меню
  • Оцінка вартості автомобіля - Фото №2
  • Оцінка вартості автомобіля - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Оцінка вартості автомобіля

Оцінка вартості автомобіля - Фото №7Оцінка вартості автомобіля - Фото №8Оцінка вартості автомобіля - Фото №9Оцінка вартості автомобіля - Фото №10Оцінка вартості автомобіля - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Для господаря транспортного засобу дуже важливо правильно оцінити вартість авто, яке з тієї чи іншої причини він планує продати. Звичайно, що продати машину за заниженою ціною – це недозволена розкіш для більшості власників автомобілів. А продати автомобіль по занадто завищеній ціні і зовсім може не вдастися. Тому питання, як оцінити авто для продажу – досить актуальне практично для всіх продавців-автолюбителів.

Оцінка авто для продажу може бути проведена двома способами.

Оцінка авто за допомогою фахівців

Зрозуміло, що оцінка вартості автомобіля професіоналом в цьому питанні буде набагато точнішою, ніж, якщо ви спробуєте зробити це власними силами.

Отже, що відбувається, якщо ви вирішили оцінити свій автомобіль за допомогою фахівців професійної компанії, такої як EXPRESS VYKUP? Для цього, продавцеві транспортного засобу достатньо зайти на головну сторінку сайту компанії, де він зможе провести оцінку авто онлайн безкоштовно в Україні, відповівши на кілька нескладних запитань щодо стану, року випуску і технічних характеристик свого автомобіля. Однак, це буде тільки попередня оцінка, оскільки точно оцінити автомобіль можливо лише при фізичному огляді машини. Тому, якщо продавця більш-менш влаштовує ціна, то можна зателефонувати в компанію і викликати нашого оцінювача машин, який під’їжджає за вказаною адресою абсолютно безкоштовно в зручний для продавців час і здійснює остаточну оцінку і викуп автомобілів. Оцінка та викуп авто після ДТП здійснюється аналогічним чином.

Для оцінки машини фахівцем, можна також домовитися з працівником СТО, яким ви довіряєте. Тільки питання про вартість оцінки автомобіля обговоріть заздалегідь, щоб озвучена після оцінки ціна не стала неприємною несподіванкою. І врахуйте при цьому, що оцінка битого автомобіля фахівцем СТО обійдеться значно дорожче, ніж оцінка автомобіля, що не потрапляв у ДТП.

Оцінка машини самостійно

Для цього, в будь-якому випадку, доведеться переглянути низку оголошень про продаж автомобілів, знайти кілька оголошень про продаж аналогічних машин – з аналогічним роком випуску і моделі, об’ємом двигуна і пробігом. І, виходячи з цього, вже визначити можливу ціну свого автомобіля. Тільки не забувайте подивитися, коли було розміщене дане оголошення. Якщо досить давно, то ціна явно завищена, і такий автомобіль коштує набагато дешевше.

 

 Оцінка вартості автомобіля - Фото №21Позвонить сейчас