Меню
  • Як підготувати машину до зими: прості правила
  • Як підготувати машину до зими: прості правила - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як підготувати машину до зими: прості правила

Як підготувати машину до зими: прості правила - Фото №6Як підготувати машину до зими: прості правила - Фото №7Як підготувати машину до зими: прості правила - Фото №8Як підготувати машину до зими: прості правила - Фото №9Як підготувати машину до зими: прості правила - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Підготовка машини до зими необхідна до настання холодів.  Це впливає на зручність при її експлуатації і на вашу безпеку.  Щоб уникнути позаштатних ситуацій на дорозі, прийміть необхідні заходи.  В іншому випадку ожеледиця, снігові замети та колії можуть стати причиною виникнення ДТП.

Підготувати машину до зими потрібно навіть в тому випадку, якщо ви вирішили її продати.  Потенційний покупець повинен оцінити її роботу, а на літній гумі по слизькій трасі далеко не заїдеш.  Не забувайте, що один з найшвидших способів продажу – автовикуп. Послугу надає компанія Express Vykup, це можливість отримати гроші тут і зараз.  Викуп авто в Києві здійснюється за прийнятною вартістю, а оцінка машини займає не більше 15 хвилин.

Підготовка автомобіля до зими: на що звернути увагу?

Підготувати автомобіль до зими не складно.  Для цього потрібно виконати наступні роботи:

  •  замінити гуму;
  •  перевірити акумулятор
  •  поміняти масло;
  •  перевірити фари.

При підготовці автомобіля до зими найважливіше поміняти гуму.  В іншому випадку ви не зможете проїхати по запланованому маршруту без пригод.  Коли шкала термометра опускається нижче + 7оС, літня гума твердне і не забезпечує належного зчеплення з дорогою.

У зимовий період навантаження на акумулятор значно вище.  Середній термін його служби – 6 років. Але тільки при своєчасній заміні електроліту і спостереженні за чистотою клем.

При необхідності поміняйте масло, якщо ви все ще заливаєте літне і зимове.  При використанні всесезонного варіанту, який працює при плюсових і мінусових температурах, пропустіть цей пункт.

У зимовий період пізно світлішає і рано темніє.  Не забудьте перевірити фари, поворотники, протитуманні фари.  При необхідності замініть лампочки.

 Додаткові роботи при підготовці машини до зими

Не менш важливо залити незамерзайку, перевірити двірники.  Від цього залежить можливість нормальної чищення скла. Перевірте двірники до настання холодів.  Наявність розлучень навіть після дощу – привід змінити щітки.

Температура знизилася до нуля?  Долийте в бачок незамерзайку. Інакше при використанні вода на склі перетвориться в тонку плівку льоду.  Огляд буде перекритий, що може спричинити серйозні неприємності. Щоб підготувати авто до зими, від вас не потрібно багато зусиль.  Зате підсумком стане безпеку під час їзди.