Меню
  • Платний в’їзд у центр Києва — думка влади
  • Платний в’їзд у центр Києва — думка влади - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Платний в’їзд у центр Києва — думка влади

Платний в’їзд у центр Києва — думка влади - Фото №6Платний в’їзд у центр Києва — думка влади - Фото №7Платний в’їзд у центр Києва — думка влади - Фото №8Платний в’їзд у центр Києва — думка влади - Фото №9Платний в’їзд у центр Києва — думка влади - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Зробити платним в’їзд у центр Києва запропонував радник мера Максим Бахматов. Це пов’язано з необхідністю розвантаження трафіку. Саме тут найчастіше автомобілісти простоюють в пробках через залишені на узбіччях транспортних засобів. Таке положення справ обурює не лише жителів столиці, але і її гостей. 

Платний в’їзд частково розвантажить вулиці. Якщо у автовласника достатньо коштів, і він хоче дістатися до центру на машині, то нехай вносить певну суму за комфорт. Владою запропоновано й альтернативний варіант. Щоб зберегти бюджет, можна залишити авто на другорядних вулицях і дістатися до центру на метро або пішки. Ніхто не забороняє водіям вибирати прийнятний варіант. Але для в’їзду в центр необхідні нові рішення. 

Які ціни на в’їзд у центр Києва?

Конкретна цінова політика поки не розглядалася. Але радник мера навів як приклад прайс в Латвії. Вартість річного проїзного коштує 3 000 євро. При перекладі в гривні автовласникам доведеться віддати 100 000. Є можливість оплати — проїзд в центр відкритий. Немає таких грошей — завжди можна прогулятися з другорядних вулиць. 

Те ж саме стосується парковок в центрі Києві. Влада вважає, що потрібно збільшити вартість стоянки. Чим вище ціна, тим менше машин буде заважати проїзду. Поки що проект не затверджений, розчищення вулиць здійснюється з допомогою евакуаторів. Відомі лише розміри штрафів за парковку в недозволеному місці. 

  1. За недотримання правил доведеться заплатити 510 грн.
  2. До суми потрібно додати послуги евакуатора.
  3. Додатково оплачується і внесок за стоянку на штраф-майданчику. 

Разом виходить близько 2 000 грн — варто задуматися, чи потрібні такі проблеми.

Додаткові переваги платного в’їзду

З-за високого трафіку в центрі Києва нерідко відбуваються аварії. Якщо знизиться кількість машин на дорогах, то зменшиться кількість ДТП. Це розуміють ті, хто щодня проводить час в пробках на центральних вулицях. 

Якщо ви стали учасником аварії, і тепер не хочете витрачати час на ремонт автомобіля, то можете його продати. Не потрібно виставляти оголошення на сайтах, просто зверніться в компанію Express Vykup. Фахівці оцінять стан машини і винесуть вердикт про кінцевої вартості. Ви витратите максимум пару годин перед укладенням договору. Викуп авто в Києві здійснюється з дотриманням норм законодавства. Ви отримаєте рівно ту суму, що зазначена в документах. Скористайтеся послугою автовикупу надійної організації!