Меню
  • Правила включення ближнього світла за містом в зимовий період
  • Правила включення ближнього світла за містом в зимовий період - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Правила включення ближнього світла за містом в зимовий період

Правила включення ближнього світла за містом в зимовий період - Фото №6Правила включення ближнього світла за містом в зимовий період - Фото №7Правила включення ближнього світла за містом в зимовий період - Фото №8Правила включення ближнього світла за містом в зимовий період - Фото №9Правила включення ближнього світла за містом в зимовий період - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

При пересуванні за межею міста потрібно пам’ятати про додаткові пунктах правил.  Багато хто до цих пір не знають, в яких випадках необхідно включати фари ближнього світла або денні вогні.  Але це не звільняє від відповідальності, і порушення карається штрафними санкціями. Їздити без світла можна тільки вдень при достатній видимості.  Правило поширюється на період з 1 травня по 30 вересня. Відповідно, треба включати ближнє світло фар вдень за містом з 1 жовтня.

Правило введено для підвищення безпеки руху.  Через скорочення світлового дня і достатку опадів погіршується видимість.  Щоб не створювати аварійну ситуацію, потрібно включення ближнього світла фар за містом (на трасі).  Також можна використовувати противотуманки, якщо відповідають погодні умови і виключено осліплення водіїв зустрічних машин.

Чи потрібно включати ближнє світло фар вдень в місті з 1 жовтня (ПДР)?

Необхідність включення ближнього світла фар – це не примха автоінспекції.  Правило створено на основі досвіду, перейнятого у інших країн. Швидкість руху по заміській трасі висока, а тому при несприятливих погодних умовах важко помітити, що їхав попереду.  Особливо це стосується тих водіїв, які давно в дорозі. Вони менш зосереджені на дорозі, у них уповільнена реакція. Найчастіше аварійні ситуації виникають через:

  •  згустилися сутінки;
  •  утворився туману;
  •  дощ або снігопаду.

В таких умовах важко рухатися навіть в межах міста, не кажучи про заміські траси.  З якого місяця і числа треба включати ближнє світло – давно зазначено в правилах. Положення діє щорічно, починаючи з 1 жовтня.  Також у автомобілістів виникає питання про те, до якого числа потрібно включати фари. У пункті правил чітко прописана дата – до 1 травня.

Дотримання правил – основа безпеки

Знаючи, з якого числа потрібно їздити з увімкненими фарами, дотримуйтеся вимог.  Інакше велика ймовірність потрапити в ДТП. При несприятливому результаті доведеться ремонтувати машину або продати її.  В останньому випадку можна скористатися послугами компанії Express Vykup. Вона займається викупом авто в Києві на вигідних умовах.  Ви отримаєте гроші, підписавши договір. При цьому не доведеться чекати, коли з’являться покупці. Автовикуп – це швидко і просто.