Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля
Меню
  • Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля - Фото №2
  • Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля

Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля - Фото №7Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля - Фото №8Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля - Фото №9Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля - Фото №10Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Для автомобілістів, які вирішили продати свій автомобіль, відразу ж постає кілька запитань – як оформити продаж автомобіля в Україні, де оформити продаж автомобіля, з’явилися нові правила оформлення продажу автомобіля. Ось, мабуть основні запитання, на які ми постараємося дати відповіді в цій статті.

Якщо ви віддаєте свій автомобіль на автовикуп з тривалим досвідом роботи, то питання оформлення «купівлі-продажу» автомобіля в Україні не буде вас турбувати. Компанія Express Vykup працює на ринку викупу авто вже більше 15 років, і всі витрати бере на себе, гарантуючи, що всі правила оформлення «купівлі-продажу» автомобіля будуть дотримані.

Але, що робити, якщо вам вдалося самостійно продати автомобіль, як правильно оформити продаж автомобіля? В цьому випадку, є кілька варіантів, як оформити «купівлю-продаж» автомобіля з рук:

  • Перший варіант – найдешевший – просто продати автомобіль через переоформлення за генеральним дорученням. Варіант, безумовно, досить економний, але не зовсім надійний. В цьому випадку, може виникнути безліч проблем, оскільки офіційним власником автомобіля, як і раніше, залишається продавець, тому всі офіційні питання, пов’язані з проданим автомобілем, доведеться вирішувати вам. Однак, в зв’язку з дешевизною подібного оформлення документів при «купівлі-продажу» автомобіля, такий спосіб набув найбільшого поширення серед власників автомобілів.
  • Наступним способом, як оформити «купівлю-продаж» автомобіля в Україні є оформлення договору «продажу автомобіля». На сьогоднішній день існує два варіанти, де оформити «купівлю-продаж» автомобіля – можна в комісійному магазині або в нотаріальній конторі. Інших офіційних варіантів, де оформити договір «купівлі-продажу» автомобіля в Україні не існує.

Звичайно, і в першому, і в другому випадку, оформленням будуть займатися професіонали в цій області, проте знати основні нюанси, як оформити договір «купівлі-продажу» автомобіля, продавцеві транспортного засобу необхідно, для того щоб орієнтуватися в майбутніх витратах.

Отже, вам знадобитися заплатити за оцінку і видачу акту ринкової вартості транспортного засобу, а також за послуги нотаріуса (щодо оформлення договору «купівлі-продажу» автомобіля) або послуги комісійного магазину (по оформленню довідки-рахунку). Крім цього, вам доведеться заплатити податок на прибуток з продажу автомобіля в розмірі 1% вартості проданого транспортного засобу відповідно до акту оцінки ринкової вартості і держмито (для державних нотаріусів) в розмірі 5% від вартості ТЗ. Послуги нотаріуса обійдуться в середньому трохи дорожче, ніж послуги комісійного магазину. Однак, багато що залежить від тарифів того чи іншого нотаріуса і тарифів комісійного магазину. Так що, краще з’ясувати питання тарифів завчасно.

Що стосується документів, то вам знадобиться технічний паспорт транспортного засобу, особисті паспорта продавця і покупця і транзитні номерні знаки. Ось, в основному, вся необхідна інформація, як правильно оформити «купівлю-продаж» автомобіля.

 

 Правильне оформлення «купівлі-продажу» автомобіля - Фото №21Позвонить сейчас