Меню
  • Правила догляду за салоном авто
  • Правила догляду за салоном авто - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Правила догляду за салоном авто

Правила догляду за салоном авто - Фото №6Правила догляду за салоном авто - Фото №7Правила догляду за салоном авто - Фото №8Правила догляду за салоном авто - Фото №9Правила догляду за салоном авто - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Догляд за машиною включає в себе не тільки автомийку.  Необхідно утримувати салон в чистоті, видаляти пил з пластикових поверхонь.  Не менш важливо доглядати за матеріалом оздоблення сидінь. Тільки при дотриманні певних правил і порад вам буде приємно перебувати в машині, а інтер’єр надовго збереже первісний вигляд. Для догляду за автомобільною шкірою необхідно використовувати спеціальні засоби.  Просочуйте оббивку сидінь хоча б раз на місяць, щоб виключити появу тріщин і плям. Перед використанням масел і кремів знежирте поверхню за допомогою спреїв. Вони відкривають пори, після чого креми для догляду за шкіряними сидіннями автомобіля вбираються швидше.

Не піддавайте поверхню різким перепадам температури, виключіть механічні пошкодження і вплив вогкості.  Так ви збільшите термін експлуатації оббивки. Надалі перед продажем машини або використанням послуги автовикуп не доведеться користуватися хімчистками або приймати спеціальні заходи для відновлення салону.

Як доглядати за пластиком автомобіля?

Догляд за світлою шкірою автомобіля важливий.  Але не меншу увагу приділіть пластиковим частинам машини.  Використовуйте для чищення спеціальні поліролі без спирту. В іншому випадку зітреться захисне покриття і збільшиться чутливість до ультрафіолету.

Своєчасний догляд за пластиком автомобіля включає в себе:

  1.  Видалення пилу.
  2.  Виведення плям.
  3.  Боротьбу з подряпинами.

Догляд за шкіряним салоном і торпедою автомобіля не займає багато часу.  Якщо ж ігнорувати прості правила, то в підсумку знадобиться маса зусиль для наведення порядку.  Це буде особливо актуально перед продажем машини. Чим краще вона виглядає зсередини і зовні, тим швидше ви укладете угоду.

Якщо ж немає часу або бажання шукати покупців, то скористайтеся послугою викупу авто в Києві.  Зверніться по допомогу в компанію Express Vykup, де фахівці оцінять стан машини. Вони визначать її вартість, і при узгодженні умов з вами буде підписаний договір.  Процес здійснюється протягом пари годин, після чого видаються гроші.