Про користь використання ближнього світла навіть в літній період
Меню
  • Про користь використання ближнього світла навіть в літній період - Фото №2
  • Про користь використання ближнього світла навіть в літній період - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Про користь використання ближнього світла навіть в літній період

Про користь використання ближнього світла навіть в літній період - Фото №7Про користь використання ближнього світла навіть в літній період - Фото №8Про користь використання ближнього світла навіть в літній період - Фото №9Про користь використання ближнього світла навіть в літній період - Фото №10Про користь використання ближнього світла навіть в літній період - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Ближнє світло за містом включати обов’язково з 1 жовтня і по 1 травня.  Дана вимога набула чинності не так давно і все ще викликає невдоволення у багатьох водіїв.  Однак, слід зазначити, що в багатьох європейських країнах це робити обов’язково і в літній час.  Вся справа в тому, що абсолютно за любої погоди включені фари роблять транспортні засоби більш помітними.  Це означає, що такий простий крок істотно підвищує безпеку руху.

Штраф за їзду без світла вплинув на незгодних його включати поза містом в денний час.  Сьогодні дуже рідко зустрічаються автовласники, які порушують вимогу закону. Якщо говорити про статистику країн, в яких дане правило діє цілий рік, можна відзначити скорочення аварій на 10-15%.  Така сприятлива статистика повністю виправдовує включені вогні. Ті, хто є противниками даного способу підвищення рівня безпеки руху, спираються на факт збільшення витрати палива. Однак, з точки зору цінності людського життя таке збільшення всього на 1-2% є нікчемним.

 

Забезпечуємо безпеку руху

 

Часовий інтервал з 1 жовтня по 1 травня обраний не випадково.  Саме в цей час скорочується світловий день і спостерігати максимальну кількість діб з похмурою погодою.  За ПДР ближнє світло включати обов’язково, але слід зазначити, що і поза цього періоду буває чимало днів, коли похмуро або є значний туман.  Їздити цілий рік з включеними фарами більш безпечно, як вважає багато експертів. Серед європейських країн, в яких обов’язково їздити в автомобілі днем ​​зі світлом в будь-який час року, відноситься:

  • Фінляндія;
  • Чехія;
  • Швеція;
  • Швейцарія і безліч інших.

Коли включати ближнє світло фар в Україні – кожен водій вирішує самостійно.  Однак, всі відповідальні автовласники зацікавлені в підвищенні рівня безпеки.  Вони не економлять на лампочках, прагнуть просто не вимикати світло навіть в містах та в літній період.  Така проста процедура дозволяє запобігати аваріям, в чому зацікавлені всі учасники руху. Якщо до питання забезпечення безпеки підходити відповідально, сумнівів не виникне в тому, чи варто включати ближнє світло вдень в літній період.

 

Ближнє світло днем ​​запобіжить аварії

 

Досвідчені експерти абсолютно впевнені в тому, що слід включати не тільки світло фар по ПДР, а й їздити з ним днем ​​незалежно від пори року.  У нашій країні влітку відбувається не менша кількість аварій, ніж в зимовий період. Тому важливо забезпечувати безпеку всіма доступними способами.  Сприятлива статистика європейських країн, які давно не вимикають світло в денний час є головним чинником, що підтверджує раціональність такого кроку.  Кожна машина незалежно від погодних умов обов’язково повинна бути помітною на дорозі. Тільки в такому випадку можна уникнути аварійних зіткнень.Про користь використання ближнього світла навіть в літній період - Фото №21Позвонить сейчас