Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто
Меню
  • Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто - Фото №2
  • Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто

Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто - Фото №7Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто - Фото №8Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто - Фото №9Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто - Фото №10Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Безумовно, продати дорогу машину в Україні досить не просто. Вірніше продати її то просто, складно знайти покупця, який має достатню кількість коштів, щоб купити автомобіль, скажімо, преміум-класу. Але таке авто продати дорого все ж можливо – все залежить від того, що вам потрібно: швидкий продаж автомобіля або ж Ви готові чекати «свого» покупця. Давайте розглянемо декілька хитрощів, як продати новий автомобіль або автомобіль з пробігом преміум-класу за хорошою ціною.

Перший варіант – подати оголошення в газети і інтернет-ресурси. Тут існує один нюанс. На сьогоднішній день досить багато газет та інтернет ресурсів з рубриками «продам авто в Україні». Але необхідно вибрати такий розділ оголошень, де продають виключно дорогі машини. Навряд чи покупець, який бажає придбати дорогий автомобіль, стане його розшукувати серед автомобілів економ класу. Якщо в торгівлі авто ви новачок, і ніколи раніше не задавалися питанням, як продати автомобіль з пробігом, погортайте газети і визначте середню ціну продажу подібних машин. Можете зробити декілька дзвінків продавцям, щоб остаточно визначиться з ціною. І тоді залишиться тільки чекати на «свого покупця». Але, будьте готові до того, що в цьому випадку процес продажу може затягнутися на невизначений термін.

Як продати б/у автомобіль преміум-класу швидко?

У цьому випадку варіант тільки один – звертатися до компанії, яка здійснює викуп старих авто. Можна, звичайно, довірити викуп авто і приватній особі, але це передбачає вагомі ризики з вашого боку. Ціна питання досить висока, щоб такою нагодою не спробували скористатися різного роду аферисти і шахраї. У підсумку, можна залишитися і без автомобіля, і без грошей. Так що краще довірити викуп легкових авто, тим більше дорогих авто, тільки солідній компанії, яка має фінансові можливості здійснити вигідний викуп авто. Так, наша компанія EXPRESS VYKUP здійснює викуп будь-яких авто ось уже понад п’ятнадцять років за ціною, що становить 90% від ринкової. При цьому, всі витрати, пов’язані з оформленням і транспортуванням автомобіля ми беремо на себе. У витратах на передпродажну підготовку у вас також не буде необхідності так, як оцінка автомобілів проводиться професійними оцінювачами нашої компанії, для яких важливі, головним чином, технічні характеристики автомобіля, що продається.

Якщо ж ваш автомобіль, наприклад, кредитний, або при оформленні угоди «купівлі-продажу» можуть виникнути якісь нюанси, з питання викупу проблемних авто, однозначно, краще звернутися до нас. Оскільки пропозицій ринку дорогих автомобілів і автомобілів преміум-класу, на сьогоднішній день, досить багато, навряд чи знайдеться бажаючий придбати проблемний автомобіль, навіть за заниженою ціною.

 

 Продати автомобіль преміум-класу і дорогі авто - Фото №21Позвонить сейчас