Продати раритетний і ретро автомобіль
Меню
  • Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №2
  • Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Продати раритетний і ретро автомобіль

Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №7Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №8Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №9Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №10Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

На сьогоднішній день, ринок раритетних автомобілів досить закритий. Безумовно, на відповідних інтернет ресурсах розповсюджуються оголошення про продаж автомобілів подібного класу, але ціни на них дуже високі, щоб швидко знайти покупців. У нашій країні колекціонерів, з можливістю купити автомобіль за такою ціною, небагато, а колекціонери з-за кордону, відповідно, воліють працювати з серйозними посередниками, але ніяк не телефонувати по оголошенню з інтернету. У будь-якому випадку, продаж раритетного автомобіля, як вітчизняному покупцеві, так і покупцеві з-за кордону – процес досить тривалий.

Але, трапляється так, що гроші потрібні терміново, а віддавати за безцінь такий автомобіль, ой як не хочеться. Як же терміново продати автомобіль подібного класу за його реальну вартість? У разі, коли потрібно терміново продати авто, найбільш доречним варіантом буде звернутися в компанію, яка здійснює терміновий викуп дорогих машин, в тому числі і раритетних автомобілів. Безумовно, не всяка компанія може дозволити собі послугу викупу автомобілів, ціна яких досить висока. Але EXPRESS VYKUP – серйозна компанія, яка здійснює швидкий автовикуп, навіть найдорожчих автомобілів, ось вже більше п’ятнадцяти років практично по всій території України. Ціна, яка буде запропонована за ваш автомобіль складе 90% від ринкової. Зауважимо, що при цьому, всі витрати, пов’язані з оформленням, оглядом і оцінкою автомобіля ми беремо на себе. І, при зверненні в нашу компанію за послугою термінового викупу дорогих авто, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що отримаєте обумовлену суму в найкоротші терміни і найбільш зручним для вас способом, як готівкою, так і через банк. Однак, якщо хочете продати авто в Україні, а тим більше продати дорого – більш прийнятним і безпечним буде безготівковий розрахунок.

І, в кінці статті, хотілося б дати ще кілька практичних рекомендацій на той випадок, якщо ви плануєте терміново продати машину, яка коштує досить дорого.

Здійснюйте угоду тільки в нотаріальній конторі, і тільки у «свого» нотаріуса.

У разі необхідності готівкового розрахунку, запросіть банківського працівника, який на місці перевірить справжність банкнот.

Якщо покупку здійснює представник громадянина іншої країни і безготівковим розрахунком, підписуйте всі документи тільки після того, як переконаєтеся, що оплата пройшла. А краще відразу зніміть гроші з рахунку і покладіть їх на рахунок, відкритий в іншому банку.

 

 Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №21Позвонить сейчас