Продати раритетний і ретро автомобіль
Меню
  • Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №2
  • Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Продати раритетний і ретро автомобіль

Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №7Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №8Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №9Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №10Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №11 (Пока оценок нет)
Продати раритетний і ретро автомобіль - Фото №12Loading...

На сьогоднішній день, ринок раритетних автомобілів досить закритий. Безумовно, на відповідних інтернет ресурсах розповсюджуються оголошення про продаж автомобілів подібного класу, але ціни на них дуже високі, щоб швидко знайти покупців. У нашій країні колекціонерів, з можливістю купити автомобіль за такою ціною, небагато, а колекціонери з-за кордону, відповідно, воліють працювати з серйозними посередниками, але ніяк не телефонувати по оголошенню з інтернету. У будь-якому випадку, продаж раритетного автомобіля, як вітчизняному покупцеві, так і покупцеві з-за кордону – процес досить тривалий.

Але, трапляється так, що гроші потрібні терміново, а віддавати за безцінь такий автомобіль, ой як не хочеться. Як же терміново продати автомобіль подібного класу за його реальну вартість? У разі, коли потрібно терміново продати авто, найбільш доречним варіантом буде звернутися в компанію, яка здійснює терміновий викуп дорогих машин, в тому числі і раритетних автомобілів. Безумовно, не всяка компанія може дозволити собі послугу викупу автомобілів, ціна яких досить висока. Але EXPRESS VYKUP – серйозна компанія, яка здійснює швидкий автовикуп, навіть найдорожчих автомобілів, ось вже більше п’ятнадцяти років практично по всій території України. Ціна, яка буде запропонована за ваш автомобіль складе 90% від ринкової. Зауважимо, що при цьому, всі витрати, пов’язані з оформленням, оглядом і оцінкою автомобіля ми беремо на себе. І, при зверненні в нашу компанію за послугою термінового викупу дорогих авто, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що отримаєте обумовлену суму в найкоротші терміни і найбільш зручним для вас способом, як готівкою, так і через банк. Однак, якщо хочете продати авто в Україні, а тим більше продати дорого – більш прийнятним і безпечним буде безготівковий розрахунок.

І, в кінці статті, хотілося б дати ще кілька практичних рекомендацій на той випадок, якщо ви плануєте терміново продати машину, яка коштує досить дорого.

Здійснюйте угоду тільки в нотаріальній конторі, і тільки у «свого» нотаріуса.

У разі необхідності готівкового розрахунку, запросіть банківського працівника, який на місці перевірить справжність банкнот.

Якщо покупку здійснює представник громадянина іншої країни і безготівковим розрахунком, підписуйте всі документи тільки після того, як переконаєтеся, що оплата пройшла. А краще відразу зніміть гроші з рахунку і покладіть їх на рахунок, відкритий в іншому банку.

 

 Позвонить сейчас