Меню
  • Прогрів автомобіля взимку: чи є необхідність?
  • Прогрів автомобіля взимку: чи є необхідність? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Прогрів автомобіля взимку: чи є необхідність?

Прогрів автомобіля взимку: чи є необхідність? - Фото №6Прогрів автомобіля взимку: чи є необхідність? - Фото №7Прогрів автомобіля взимку: чи є необхідність? - Фото №8Прогрів автомобіля взимку: чи є необхідність? - Фото №9Прогрів автомобіля взимку: чи є необхідність? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Суперечка про те, чи потрібно гріти чи ні машину взимку, не вщухає серед автовласників.  Одні впевнені у відсутності цієї необхідності. У інших же протилежна думка. І якщо років 10 – 15 тому все схилялися на користь прогріву, то сьогодні самі виробники ратують за відмову.  Як бути? Діяти по-старому або взяти до уваги рекомендації автопромів? Для цього необхідно зрозуміти, для чого призначений прогрів автомобіля взимку.

Експлуатація машини при мінусових температурах обумовлена ​​підвищеним навантаженням.  Щоб не зіпсувати деталі і механізми, водії попередньо прогрівають двигун. В іншому випадку збільшується знос запчастин.  Підсумок – їх вихід з ладу, подальший ремонт або продаж транспортного засобу. В останньому випадку можна скористатися послугою викупу авто в Києві.  Її переваги укладені в швидкості укладання угоди. Автовикуп займається компанія Express Vykup, яка надала допомогу багатьом власникам транспортних засобів.

Необхідність розігріву машини взимку: основні причини

Щоб зрозуміти, чи треба прогрівати двигун взимку, врахуйте кілька критеріїв у роботі автомобіля.  Вони такі:

  •  на густоту масла впливає температура, а тому мотор прогрівають до робочих показників;
  •  холодний двигун збільшує знос зазорів;
  •  при непрогрітому моторі втрачається динаміка їзди.

Необхідно врахувати, що витрата палива після прогрівання авто знижується на 10 – 15%.  З іншого боку, така ж кількість пального витратиться в процесі обігріву.

Черговий критерій – зниження огляду.  У холодній машині скла не встигають відтанути.  Водії роблять невелике віконце. Але воно не врятує при виникненні аварійної ситуації.

Що стосується масла, в мороз воно густіє і не змащує належним чином деталі.  Це збільшує знос двигуна, при таких умовах до весни він може вийти з ладу. Якщо говорити про зазори, то при холодному моторі вони швидше відхиляються від норми.  Щоб уникнути проблем рекомендований розігрів машини взимку.

Чи варто прогрівати машину взимку і як це робити?

Вище визначилися з тим, що прогрів дизеля в мороз необхідний (як і бензинового мотора).  Але потрібно враховувати особливості. Рекомендується запустити холодний двигун і почекати пару хвилин.  Якщо температура на вулиці нижче 10оС, час збільшується в два рази.

Чи потрібно прогрівати машину взимку перед поїздкою чи ні – автовласники вирішують самостійно.  Але якщо хочеться зберегти працездатність транспортного засобу, то краще скористатися наведеними порадами.