Перевірка авто перед покупкою
Меню
 • Перевірка авто перед покупкою - Фото №2
 • Перевірка авто перед покупкою - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Перевірка авто перед покупкою

Перевірка авто перед покупкою - Фото №7Перевірка авто перед покупкою - Фото №8Перевірка авто перед покупкою - Фото №9Перевірка авто перед покупкою - Фото №10Перевірка авто перед покупкою - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Сьогодні, вторинний авторинок користується великим попитом. Щодня, продаються і купуються сотні б/у автомобілів. Але іноді, бажання заощадити загрожує фінансовими втратами в майбутньому. Як убезпечити себе і купити машину в хорошому технічному стані, з «чистою» історією?

Перевірка, перевірка і ще раз перевірка

Купівля автомобіля «з рук» досить ризикована. Єдиний спосіб убезпечити угоду – підійти до процесу покупки з повною відповідальністю.

Найчастіше, про недобросовісність продавця говорить:

 • поспішність. Якщо продавець, квапить вас в прийнятті рішень, посилаючись на безліч потенційних клієнтів – задумайтеся! У поспіху ховається дуже багато негативних моментів, про які ви дізнаєтеся тільки в процесі експлуатації транспортного засобу.
 • занижена вартість автомобіля. Будь-яка машина, виходячи з: технічних характеристик, року випуску, пробігу, марки та іншого, має свою ринкову вартість. Коли ціна явно занижена, це може говорити про продаж автомобіля після ДТП, про який покупцеві, звичайно ж, не говорять.

Продаж авто після ДТП – найпоширеніша проблема. Бажаючи якомога швидше позбутися від проблемної машини, продавець призводить її в товарний вигляд, виставляє ціну нижче ринкової, і ось покупець уже в кишені. Як не стати обдуреним покупцем?

Як перевірити автомобіль на участь в ДТП?

Існує кілька способів дізнатися побільше про транспортний засіб, який ви хочете придбати:

 • візуальний огляд машини;
 • перевірка автомобіля на СТО;
 • перевірка авто по VIN-коду.

Розпочнемо з візуального огляду:

 • Зверніть увагу, що під час передпродажного перегляду автомобіль повинен бути чистим. Навіть незначний пил і бруд можуть приховати масу ушкоджень.
 • Уважно огляньте транспортний засіб на предмет наявності подряпин, відколів, вм’ятин.
 • Ретельно перевірте забарвлення автомобіля. Якщо машина була в ДТП, швидше за все її ремонтували і фарбували. Підібрати відтінок фарби, один в один з «рідним», практично неможливо. Всі нерівності в забарвленні можуть говорити про недавні аварії.

Перевірка автомобіля на СТО – гарантія безпечної покупки. Безліч пошкоджень неможливо помітити при візуальному огляді, і тільки фахівці на перевіреному СТО скажуть вам про їх наявність.

Перевірка авто по VIN-коду дозволить дізнатися повну історію транспортного засобу, починаючи від ДТП і закінчуючи перевіркою на можливий угон. Для перевірки, вам слід дізнатися у продавця VIN-код автомобіля. Далі, перевірте його одним з трьох способів:

 • скориставшись послугами онлайн-сервісів для перевірки VIN-коду;
 • відвідавши офіційний сайт УБДД України;
 • зробивши запит в управління обласної дорожньої поліції.

Ніколи не поспішайте укладати договір купівлі-продажу, не впевнившись в справності транспортного засобу. Адже, про всі проблеми краще дізнатися «на березі», ніж потім ліквідувати їх наслідки.Перевірка авто перед покупкою - Фото №21Позвонить сейчас