Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах”
Меню
  • Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах” - Фото №2
  • Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах” - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах”

Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах” - Фото №7Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах” - Фото №8Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах” - Фото №9Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах” - Фото №10Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах” - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

У 2018 році був підписав закон про обов’язкове спрощене розмитнення автомобілів. Йдеться про транспорт, який завезли в Україну з європейських країн, а також тих автомобілів, які будуть ввозиться в майбутньому. Додатково був підписаний закон про наслідки, пов’язані з порушенням нових правил розмитнення. Все це викликало хвилю невдоволення з боку людей, що мають автомобілі з європейськими номерами. Свого часу вони були куплені в Європі та пригнані за низькою ціною, оскільки була можливість уникнути розмитнення. Тепер вартість таких машин помітно збільшилася, а покупка їх вже не настільки вигідна, як була раніше (до прийняття зазначеного закону).

Як бути з автомобілями, ввезеними до прийняття закону

Після вступу в силу закону про обов’язкове розмитнення, багато хто відмовився від ідеї придбання машини в європейських країнах. Власникам машин з європейськими номерами, які потрапили в Україну раніше, було надано пільговий період терміном на 90 днів. Він передбачав надання знижки 50% з боку держави на розмитнення. Не зважаючи на невдоволення з боку власників такого транспорту, за цей пільговий період було розмитнено 124 тисячі автомобілів з європейськими номерами. Всім, хто цього не зробив, загрожував штраф в розмірі 8,5 тисяч гривень. Тому після закінчення пільгового періоду власникам таких автомобілів залишалося або сплатити штраф, або звернутися в компанію, яка пропонує авто викуп в Києві, щоб продати свій транспорт. Обидва варіанти багатьох не влаштовували, але й розмитнити автомобілі під час пільгового періоду встигли не всі автовласники. Тому 22 лютого він був продовжений ще на 3 місяці.

Відповідальність за порушення

Починаючи з 24 травня кожен, хто не розмитнив автомобіль, мав бути притягнутий до відповідальності. Однак Верховна Рада знову винесла питання про продовження терміну пільгового розмитнення на порядок денний і прийняла нову дату — 24 серпня. Саме з цієї дати набере чинності закон про відповідальність людей, що експлуатують машини з європейськими номерами. Для власників, які використовують такі машини в комерційних цілях, розмір штрафу встановлений в межах 34 000 гривень. При наступному порушенні ця сума зростає до 170 000 гривень.

Таким чином, ще одне продовження періоду з пільговими умовами дозволить всім, хто не встиг розмитнити своє авто на “євробляхах”, зробити це з 50% знижкою. Після 24 серпня за розмитнення доведеться заплатити повну суму, зазначену в законі, за ввезені машини й ті, що не були розмитнені під час пільгового періоду.Рада продовжила розмитнення авто на “євробляхах” - Фото №21Позвонить сейчас