Рейтинг кращих електромобілів світу
Меню
 • Рейтинг кращих електромобілів світу - Фото №2
 • Рейтинг кращих електромобілів світу - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Рейтинг кращих електромобілів світу

Рейтинг кращих електромобілів світу - Фото №7Рейтинг кращих електромобілів світу - Фото №8Рейтинг кращих електромобілів світу - Фото №9Рейтинг кращих електромобілів світу - Фото №10Рейтинг кращих електромобілів світу - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Ще зовсім нещодавно електричні автомобілі вважалися чимось нереалістичним. Такі машини були ідеалістичною альтернативою двигуну внутрішнього згорання. З часом електротранспорт все ж прийшов в життя людей. Перший бум стався в далеких 70-х роках. Відтоді електромобілі щорічно удосконалюються. Усі популярні автовиробники за цей період встигли випустити хоч би одну марку електромобіля.

На сьогодні кращі електромобілі світу роблять такі концерни, як Tesla, BAIC, Nissan, BYD, Renault, а також німецькі світові лідери автопрома Mercedes і BMW. Головні критерії, які примушують виробників конкурувати – запас ходу і швидкість. Найбільшими успіхами по продажах можуть похвалитися такі світові лідери: BAIC EC з Китаю, популярна в цьому сегменті компанія Tesla з Америки, європейські Renault і BMW, а також японські Nissan і Toyota. Їх електромобілі за останні три роки істотно додали в продажах по всьому світі

Переваги електрокарів

Сучасні електричні машини мають ряд позитивних якостей. Відгуки про електромобілі завжди тільки хороші. По-перше, вони є абсолютно безпечними для довкілля, оскільки не забруднюють повітря шкідливими вихлопами. По-друге, такі машини оснащені довговічними і надійними двигунами. По-третє, у власника електромобіля завжди є можливість заощадити на паливі, оскільки акумулятор заряджається від електромережі. По-четверте, для досягнення високої швидкості водієві електрокара буде потрібно значно менше часу. По-п’яте, при їзді на електричному авто виробляється мало шуму. По-шосте, в порівнянні з двигунами звичайних машин електрокар має високий ККД.

Акумулятори сучасних електричних машин гарантують пробіг не менше 150 тисяч кілометрів, чого не було ще буквальне 10 років тому. На жаль, ціни на електромобілі залишаються досить високими, а інфраструктура по обслуговуванню таких транспортних засобів погано розвинена в Україні. Але сервіс завжди готові надати офіційні дилери, у яких було куплено авто, а зарядити акумулятор цілком можна від домашньої мережі.

Топ-10 електромобілів

Електрокари рекомендується оцінювати за декількома критеріями — запасом ходу, максимальної швидкості, інноваціями, вартості і так далі. Але найвірнішим способом вибрати кращу модель залишається аналіз їх попиту на світовому ринку. Ті, автокари, які подобаються людям і добре продаються, поза сумнівом, гідні уваги. Найпопулярніші електромобілі в 2018 році:

 • Tesla Model 3 – продажі склали 145 тис. авто;
 • BAIC EC – Series продали більше 90,5 тис. електрокарів;
 • Nissan Leaf вдалося продати 87,1 тис. машин;
 • Smart ForTwo Electric Drive;
 • Tesla Model S;
 • Renault Zoe;
 • BMW i3;
 • BYD e5;
 • Volkswagen e – Golf;
 • Chery eQ EV.

Пересісти на електричну машину — цілком виправданий спосіб заощадити гроші і зберегти екологію. Залишається сподіватися, що незабаром електромобілі стануть доступніші за ціною і ще досконаліші за своїми характеристиками. Найпопулярнішими електрокарами в Україні були і залишаються Nissan Leaf.Рейтинг кращих електромобілів світу - Фото №21Позвонить сейчас