Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук
Меню
  • Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук - Фото №2
  • Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук

Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук - Фото №7Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук - Фото №8Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук - Фото №9Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук - Фото №10Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Стан Шулявського моста давно викликає багато запитань.  Нарешті 15 березня поточного року повинна почалася масштабна реконструкція одного з найбільш затребуваних шляхопроводів в столиці.  Як стало відомо, з метою забезпечення комфортного руху на час реконструкції та мінімізації пробок будуть змінені правила використання деяких вулиць.  Передбачена установка трьох світлофорів, за допомогою яких буде регулюватися рух. На території реконструкції демонтують всі МАФи. Контактна мережа буде перенесена, щоб тролейбуси безперешкодно могли і далі курсуватиме.

Попередньо називаються терміни реконструкції.  Її планують здійснити за 17 місяців. Мінімум стільки часу потрібно буде водіям терпіти незручності, викликані необхідністю міняти звичні для себе маршрути, знаходити об’їзні шляхи, щоб не потрапити в довгі пробки.

Які пропонуються зміни?

На час тривалої реставрації автомобілістам та іншим учасникам руху пропонуються наступні нововведення:

  • Вулиця Цедіка (колишня Потьє) до Нестерова стане односторонньою, як і сама вулиця Нестерова до проспекту Перемоги, де запланована установка третього часового світлофора.
  • В сторону вулиці Теліги: по Гетьмана – Довженка.  Виїзд на проспект Перемоги буде збережений. З’явиться можливість його прямого перетину за допомогою установки додаткового світлофора.
  • Напрямок до Караваєвих дач по Довженко – Гетьмана.  Пропонується рух по вулиці Цедіка (колишньої Потьє), Нестерова, при виїзді на проспект Перемоги з якої передбачається монтаж на цей час світлофора, далі по Гарматній, Виборзькій.

Для тих, хто звик користуватися громадським транспортом, важливо знати, що внесені зміни в тролейбусні маршрути на час реконструкції.

Тролейбусне напрямок з Севастопольської площі буде закінчуватися зупинкою Індустріальний міст.  За Довженко з боку Теліги – Івана Гонти.

Будуть діяти для пішоходів наземні і підземні переходи.  Такі зміни важливо враховувати, щоб автомобілісти могли розробити нові маршрути, якими доведеться користуватися більше року.  Важливо комплексно врахувати запропоновані зміни, щоб не потрапляти в великі пробки і максимально скоротити час перебування в дорозі.Ремонт Шулявського шляхопроводу – 17 місяців мук - Фото №21Позвонить сейчас