Реєстрація або постановка автомобіля на облік
Меню
  • Реєстрація або постановка автомобіля на облік - Фото №2
  • Реєстрація або постановка автомобіля на облік - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Реєстрація або постановка автомобіля на облік

Реєстрація або постановка автомобіля на облік - Фото №7Реєстрація або постановка автомобіля на облік - Фото №8Реєстрація або постановка автомобіля на облік - Фото №9Реєстрація або постановка автомобіля на облік - Фото №10Реєстрація або постановка автомобіля на облік - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Придбання автомобіля – це радісна подія для будь-якої людини. Але, на жаль, придбання – це тільки пів справи, на вас чекає процес реєстрації автомобіля на облік в МРЕВ. Правда і тут можливі деякі варіанти. Наприклад, при покупці автомобіля в автосалоні, вам можуть запропонувати постановку автомобіля на облік, як окрему послугу автосалону. Звичайно, в цьому випадку реєстрація автомобіля в Києві, наприклад, обійдеться в два-три рази дорожче, ніж самостійна постановка машини на облік в Києві. Якщо вартість при самостійній реєстрації авто в МРЕВ складе близько двох тисячі гривень, то автосалон візьме за послугу постановки авто на облік в Києві, близько п’яти тисяч гривень, в залежності від вартості автомобіля, розуміється. А ось на вартості постановки на облік автомобіля при самостійному оформленні можна і заощадити, якщо не полінуватися і оплатити необхідні квитанції в касі банку, що знаходиться на території МРЕВ. Для автолюбителів, які вперше реєструють транспортний засіб, досить неприємною несподіванкою може стати розмір банківської комісії. Вам доведеться сплатити, щонайменше, дев’ять рахунків і по кожному з них банк візьме свою комісію. Загалом, набагато дешевше буде витратити час в будь-якому іншому банку, що знаходиться неподалік від МРЕВ.

Для постановки авто на облік в Україні, необхідно мати на руках наступний пакет документів:

  • Оригінал паспорта особи, на якого буде проводитися реєстрація авто, плюс ксерокопія основних сторінок паспорта;
  • Ідентифікаційний код цієї ж особи і ксерокопія;
  • Документ, що підтверджує Ваше право на володіння автомобілем. Це може бути довідка-рахунок з автосалону, де був куплений автомобіль, договір купівлі-продажу, дарча, документи на право спадкування даного майна;
  • Транзитні номера, які повинні видати в автосалоні. Їздити безперешкодно з транзитними номерами в Україні авто може протягом двох місяців, після чого доведеться сплатити штраф. Однак, так як довідка-рахунок, видана при покупці автомобіля буде дійсна тільки протягом 10 днів, зареєструвати авто в Києві і отримати нові номери доведеться не пізніше, ніж через 10 днів з дати покупки автомобіля;
  • Поліс ОСЦПВ (обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності).

Для реєстрації нового автомобіля, купленого в автосалоні, будуть потрібні наступні додаткові документи:

  • Сертифікат виробника. У цьому сертифікаті повинна бути вказана інформація, яку зазвичай вносять в техпаспорт – об’єм двигуна, колір автомобіля, рік випуску, номер кузова і номер двигуна;
  • Митна декларація.

Також, при першій реєстрації нового авто потрібно буде додатково сплатити податок на перше оформлення авто в ДАІ (якщо реєстрація автомобіля в Україні раніше не проводилася). При постановці авто на облік, ціна в цьому випадку, може стати набагато вищою, оскільки вартість такого податку вираховується, виходячи з року експлуатації і об’єму двигуна автомобіля.

Якщо, ви робите реєстрацію автомобіля 2015 року, який вже проходив подібну процедуру, то додатково до основного пакету документів потрібно:

  • Старий техпаспорт з відміткою про зняття автомобіля з обліку. Це один з документів при купівлі авто, який вам повинен надати продавець. В принципі, документи, які потрібні при покупці авто від продавця, крім договору «купівлі-продажу» – це тільки техпаспорт з відміткою про зняття автомобіля з обліку і поліс ОСАГО (за домовленістю). Головне, при покупці авто та оформленні документів – обов’язково звірити номери кузова та двигуна, зазначені в техпаспорті з зазначеними на автомобілі. Щоб при постановці на облік авто не виникло неприємних несподіванок, коли експерт-криміналіст МРЕВ буде проводити звіряння номерів кузова і двигуна.

Але, якщо ви вирішили продати автомобіль компанії EXPRESS VYKUP, то немає необхідності самостійно їхати в МРЕВ і витрачати цілий день на зняття свого автомобіль з обліку, здачу старих номерів і отримання транзитних. Ми візьмемо на себе цю непросту процедуру.

 

 Реєстрація або постановка автомобіля на облік - Фото №21Позвонить сейчас