Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто
Меню
  • Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто - Фото №2
  • Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто

Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто - Фото №7Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто - Фото №8Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто - Фото №9Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто - Фото №10Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Якщо ви вважаєте, що наявність сенсорного екрану і мультимедійне управління авто – це новий крок до безпечного водіння, тоді вам варто прочитати цю статтю.

Кілька місяців тому, Американська асоціація автомобілістів провела велике дослідження, в якому взяли участь 30 автомобілів 2017 року випуску з сенсорними панелями. Дванадцять з них мали вбудовані функції управління навігацією. І водіям потрібно було для коригування пристрою відволікатися від дороги приблизно протягом 40 секунд. За цей час автомобіль, навіть при швидкості 40 км/год, проїжджає значну відстань, і відволікання на декілька секунд може спровокувати аварійну ситуацію.

Багато автомобільних розробників, в якості альтернативи, впровадили функцію голосового управління, але навіть це не допомогло хоч якось вирішити втрату дорогоцінних секунд, на активацію і налаштування цієї функції водії витрачали ще більше часу, і це просто вбивало всі зазначені переваги даного функціоналу.

Як щодо “юзабіліті”?

Автовиробники використовують вбудовані панелі, як вони кажуть, для зручності автомобілістів. Такі пристрої замінюють використання додаткової техніки: мобільні телефони, навігатори, медіаппрогравачі. Але, як показало дослідження, тільки 7 систем управління з 30 водії визнали зручними для користування. В інших випадках, пошук додаткових опцій і управління самим пристроєм під час руху виявилось занадто складним і незручним.

Так що, як виявилося, управління за допомогою різних важелів, тумблерів, ручок виявилося набагато безпечніше, ніж сучасні сенсорні панелі. Будьте уважними на дорогах, інакше вам може знадобитися викуп автомобіля після ДТП. І компанія “Експрес – викуп”, можливо, зможе вам допомогти.Ризик ДТП неминучий при наявності сенсорного управління в авто - Фото №21Позвонить сейчас