Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати
Меню
  • Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №2
  • Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати

Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №7Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №8Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №9Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №10Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Багато наших співвітчизників, зібравши потрібну суму на покупку автомобіля, не можуть натішитися, і до вибору транспортного засобу підходять емоційно, рідко керуючись далекоглядністю та передбачливістю. Марка автомобіля, технічний стан і навіть колір салону, майбутній автовласник педантично підійде до всіх нюансів, крім одного – чи продасться автомобіль в майбутньому. І це зовсім не маячня, рано чи пізно машини купуються і продаються, але зробивши неправильний вибір на початку, ви свідомо прирікаєте себе на тривалий та безрезультатний продаж. Погодьтеся, покупця на Bugatti можна шукати роками, але і Lanos, з пробігом в 300000 км, нікому не потрібен. Висновок тут тільки один: перед тим, як придбати машину, розгляньте найпопулярніші авто в Україні.

Найпопулярніші машини в Україні: рейтинг 2018 року

Лідером, за результатами продажів за січень-серпень поточного року, стала Toyota RAV-4. Бензинові і дизельні агрегати, які претендують на звання позашляховика, заслужили довіру українців.

Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №13

Срібним призером вважається Renault Logan, більш 5550 шт. автомобілів цієї марки були продані в 2018 році. Економний дизельний двигун і відносно невелика вартість – якості, які цінує середньостатистичний українець при виборі транспортного засобу.

Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №14

Почесне третє місце зайняв Volkswagen Polo, німецька якість в поєднанні з надійністю, підняли дану марку автомобіля на верх рейтингової таблиці.

Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №15

Говорячи про те, які машини найпопулярніші серед українців, не можна не згадати Skoda Octavia. На автомобільному ринку України, транспортний засіб представлено в кузові “седан” або “універсал”. Далеко не найдешевший автомобіль, але досить вигідний в обслуговуванні, зайняв четверте місце.

Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №16

П’ятірку лідерів закриває KIA Sportage, і це зрозуміло. Широкий вибір моторів, а також передній або повний привід – ідеальний варіант для міського паркетника.

Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №17

Якщо розглядати найбільш продавані авто в Україні, то можна зробити висновок, що українці цінують золоте співвідношення ціна-якість. При виборі транспортного засобу враховуйте рейтинги, щоб уникнути труднощів в подальших продажах.Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати - Фото №26Позвонить сейчас