Меню
  • ru
  • uk


Автовыкуп за 15 минут!

Найпопулярніші машини в Україні: як купити автомобіль і не прогадати

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...

Багато наших співвітчизників, зібравши потрібну суму на покупку автомобіля, не можуть натішитися, і до вибору транспортного засобу підходять емоційно, рідко керуючись далекоглядністю та передбачливістю. Марка автомобіля, технічний стан і навіть колір салону, майбутній автовласник педантично підійде до всіх нюансів, крім одного – чи продасться автомобіль в майбутньому. І це зовсім не маячня, рано чи пізно машини купуються і продаються, але зробивши неправильний вибір на початку, ви свідомо прирікаєте себе на тривалий та безрезультатний продаж. Погодьтеся, покупця на Bugatti можна шукати роками, але і Lanos, з пробігом в 300000 км, нікому не потрібен. Висновок тут тільки один: перед тим, як придбати машину, розгляньте найпопулярніші авто в Україні.

Найпопулярніші машини в Україні: рейтинг 2018 року

Лідером, за результатами продажів за січень-серпень поточного року, стала Toyota RAV-4. Бензинові і дизельні агрегати, які претендують на звання позашляховика, заслужили довіру українців.

toyota rav4

Срібним призером вважається Renault Logan, більш 5550 шт. автомобілів цієї марки були продані в 2018 році. Економний дизельний двигун і відносно невелика вартість – якості, які цінує середньостатистичний українець при виборі транспортного засобу.

Renault Logan

Почесне третє місце зайняв Volkswagen Polo, німецька якість в поєднанні з надійністю, підняли дану марку автомобіля на верх рейтингової таблиці.

volkswagen polo

Говорячи про те, які машини найпопулярніші серед українців, не можна не згадати Skoda Octavia. На автомобільному ринку України, транспортний засіб представлено в кузові “седан” або “універсал”. Далеко не найдешевший автомобіль, але досить вигідний в обслуговуванні, зайняв четверте місце.

skoda octavia

П’ятірку лідерів закриває KIA Sportage, і це зрозуміло. Широкий вибір моторів, а також передній або повний привід – ідеальний варіант для міського паркетника.

kia sportage

Якщо розглядати найбільш продавані авто в Україні, то можна зробити висновок, що українці цінують золоте співвідношення ціна-якість. При виборі транспортного засобу враховуйте рейтинги, щоб уникнути труднощів в подальших продажах.