Меню
  • Сертифікація авто, ввезених з США
  • Сертифікація авто, ввезених з США - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Сертифікація авто, ввезених з США

Сертифікація авто, ввезених з США - Фото №6Сертифікація авто, ввезених з США - Фото №7Сертифікація авто, ввезених з США - Фото №8Сертифікація авто, ввезених з США - Фото №9Сертифікація авто, ввезених з США - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Сьогодні вартість автомобілів на вторинному ринку США настільки мала, що набагато вигідніше купити машину там і транспортувати її в Україну з подальшим розмитненням і постановкою на облік. Це обійдеться дешевше, ніж покупка аналогічної старої моделі в Україні, навіть з урахуванням всіх витрат на транспортування та оформлення документів. Тому, маючи старий автомобіль, можна звернутися в компанію, яка пропонує автовикуп, і швидко продати його з незначним зниженням реальної ринкової вартості, але протягом години. Це дозволить не упустити вигідну покупку на одному з аукціонів США і замовити доставку бажаної машини, скориставшись послугами посередника. Компанія посередник купує машину, транспортує її і оформляє відповідні документи, включаючи сертифікат Євро-5. Замовнику залишається тільки сплатити вартість автомобіля та послуги посередника.

Навіщо потрібна сертифікація

В Америці діють не такі стандарти та вимоги до авто, як в Європі і Україні. Отже, експлуатація авто, привезеного з США, неможлива без отримання сертифікату Євро-5. Це обумовлено тим, що деякі автомобільні системи необхідно замінити або налаштувати під інші параметри. Наприклад, навіть встановлені на американських автомобілях ліхтарі відрізняються від тих, які використовуються в Європі. Щоб отримати сертифікат, іноді привезене з США авто необхідно переобладнувати, внести деякі корективи в конструкцію, щоб машина стала відповідати європейським стандартам. В Україні сертифікація автомобілів виконується в кілька етапів, розглянемо їх нижче.

Етапи проведення сертифікації

Проходити сертифікацію слід на станції технічного обслуговування в кілька етапів:

  • заповнення відповідної заявки;
  • надання технічного паспорта на автомобіль;
  • проходження машиною технічних заходів, необхідних за умовами сертифікації;
  • після закінчення робіт, експертом видається висновок про те, що автомобіль відповідає стандартам Євро-5.

Маючи такий сертифікат, можна вільно експлуатувати автомобіль, привезений з США, на території України. При замовленні під ключ у посередника послуги з купівлі автомобіля на американському аукціоні і доставки його до України, не доведеться самостійно займатися питанням сертифікації. Представники компанії посередника самі підготують машину та необхідні документи для отримання сертифіката ЄВРО-5.